Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Men’s Singles Tournament, Data: 2018-01-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-05 2018-01-05 2018-01-05 2018-01-05  
 1   Elmoras Adakauskas    Dėl 1-8 vietos      
 E.Adakauskas      
 16       ->      
  [20] 19:55    V.Markevičius    
 9   Vaidas Markevičius      21:16  18:21  21:15 [32']    
[9] 19:05    V.Markevičius      
 8   Saulius Eibukas    21:16  22:20 [19']      
    [27] 20:45    M.Akucevičius  
 5   Marius Akucevičius        21:18  21:8 [17']  
[10] 19:05    M.Akucevičius      
 12   Jevgenij Nekrasov    21:8  21:14 [18']      
  [21] 20:20    M.Akucevičius    
 13   Arūnas Daugaravičius      21:18  19:21  21:14 [30']    
[11] 19:05    A.Rimkus      
 4   Albertas Rimkus    21:16  13:21  21:15 [31']       1-a vieta
      [34] 21:35    M.Akucevičius
 3   Mindaugas Danys          19:21  21:16  21:6 [28']
[12] 19:05    M.Danys      
 14   Vytautas Jakštys    21:12  21:10 [14']      
  [22] 20:20    R.Kavaliauskas    
 11   Darius Kairys      21:10  21:16 [18']    
[13] 19:30    R.Kavaliauskas      
 6   Ramūnas Kavaliauskas    21:9  21:16 [16']      
    [28] 20:45    P.Abraitis  
 7   Marius Armonas        17:21  21:19  21:19 [37']  
[14] 19:30    M.Brazauskas      
 10   Marius Brazauskas    22:20  21:11 [20']      
  [23] 20:20    P.Abraitis    
 15   Vidmantas Jonikas      21:12  21:15 [15']    
[15] 19:30    P.Abraitis      
 2   Paulius Abraitis    21:16  21:7 [16']    V.Markevičius   3-a vieta
      [35] 21:35    R.Kavaliauskas
       R.Kavaliauskas   21:17  21:15 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Adakauskas    
    [29] 21:10    A.Rimkus  
     A.Rimkus   21:16  23:21 [20']   5-a vieta
      [36] 21:35    A.Rimkus
     M.Danys     21:17  21:15 [19']
    [30] 21:10    M.Danys  
     M.Brazauskas   21:16  21:14 [17']  
         
         
       E.Adakauskas   7-a vieta
      [37] 22:00    E.Adakauskas
       M.Brazauskas   21:12  23:21 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Eibukas    
   S.Eibukas   ->    
    [31] 21:10    J.Nekrasov  
   J.Nekrasov     21:9  21:16 [17']  
  [24] 20:20    J.Nekrasov    
   A.Daugaravičius   18:21  21:12  21:12 [31']     9-a vieta
      [38] 22:00    J.Nekrasov
   V.Jakštys       19:21  21:17  21:19 [27']
  [25] 20:45    D.Kairys    
   D.Kairys   21:15  21:14 [15']    
    [32] 21:10    D.Kairys  
   M.Armonas     21:13  21:18 [20']  
  [26] 20:45    M.Armonas    
   V.Jonikas   21:18  21:12 [18']    
         
       S.Eibukas   11-a vieta
      [39] 22:00    M.Armonas
       M.Armonas   20:22  27:25  21:16 [39']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Daugaravičius  
     A.Daugaravičius   ->   13-a vieta
      [40] 22:00    V.Jonikas
     V.Jakštys     21:16  14:21  21:18 [32']
    [33] 21:35    V.Jonikas  
     V.Jonikas   21:19  21:18 [17']  
         
         
        15-a vieta
       V.Jakštys
       V.Jakštys   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.