Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Panevėžio badmintono klubo turnyras, Data: 2018-01-27, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27  
 1   Laimonas Braknys    Dėl 1-16 vietos        
 L.Braknys        
 32       ->        
  [160] 19:40   L.Braknys      
 17   Remigijus Reimeris      11:7  9:11  11:9  11:7 [22']      
[150] 18:55   R.Reimeris        
 16   Ąžuolas Galiauskas    11:8  11:1  11:6 [19']        
    [178] 20:40   L.Braknys    
 9   Darius Kubilius        11:5  11:6  11:7 [19']    
 D.Kubilius        
 24       ->        
  [161] 19:40   T.Grigas      
 25         11:2  9:11  9:11  11:4  13:11 [24']      
 T.Grigas        
 8   Tomas Grigas    ->        
      [191] 21:45   E.Gusarovas  
 5   Nedas Šimkus          11:7  11:7  11:13 [19']  
 N.Šimkus        
 28       ->        
  [162] 19:40   A.Giedrikas      
 21         11:8  15:14  11:5 [18']      
 A.Giedrikas        
 12   Aidas Giedrikas    ->        
    [179] 21:00   E.Gusarovas    
 13   Edgaras Gusarovas        11:4  11:2  11:8 [15']    
[151] 18:55   E.Gusarovas        
 20   Augustas Janušonis    11:2  11:0  11:1 [6']        
  [163] 19:40   E.Gusarovas      
 29         11:9  13:11  11:6 [20']      
 R.Banelis        
 4   Raimondas Banelis    ->         1-a vieta
        [200] 22:25   E.Gusarovas
 3   Raimondas Stakionis            11:9  12:10  11:6 [19']
 R.Stakionis        
 30       ->        
  [164] 20:00   M.Augustaitis      
 19   Paulius Žostautas      11:2  11:7  11:6 [16']      
[152] 18:55   M.Augustaitis        
 14   Marius Augustaitis    15:14  6:11  11:9  11:7 [29']        
    [180] 21:00   M.Augustaitis    
 11   Gediminas Vaitkevičius        11:4  11:6  11:9 [16']    
 G.Vaitkevičius        
 22       ->        
  [165] 20:00   G.Vaitkevičius      
 27         11:8  12:10  11:6 [16']      
 K.Sakalauskas        
 6   Kipras Sakalauskas    ->        
      [192] 21:45   M.Augustaitis  
 7   Dominykas Paulauskas          15:13  11:7  9:11  11:7 [24']  
 D.Paulauskas        
 26       ->        
  [166] 20:00   D.Paulauskas      
 23         11:4  11:8  11:5 [15']      
 E.Chochlovas        
 10   Erikas Chochlovas    ->        
    [181] 21:00   D.Paulauskas    
 15   Ramūnas Balvočius        9:11  11:8  11:6  11:2 [25']    
[153] 18:55   R.Balvočius        
 18   Mantas Smalskis    12:14  11:8  11:9  7:11  11:7 [26']      L.Braknys   3-a vieta
  [167] 20:00   E.Mackevičius   [201] 22:25   L.Braknys
 31         11:7  11:8  11:9 [18']    D.Paulauskas   11:9  8:11  11:9  11:6 [30']
 E.Mackevičius        
 2   Edmundas Mackevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Grigas    
      [193] 22:05   A.Giedrikas  
       A.Giedrikas   11:8  11:4  11:5 [16']   5-a vieta
       
       G.Vaitkevičius     ->
      [194] 22:05   G.Vaitkevičius  
       E.Mackevičius   11:6  14:12  11:5 [19']  
           
           
         T.Grigas   7-a vieta
       
         E.Mackevičius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Reimeris      
    [182] 21:00   R.Reimeris    
     D.Kubilius   11:6  11:4  11:7 [16']    
      [195] 22:05   R.Banelis  
     N.Šimkus     11:8  11:4  11:4 [18']  
    [183] 21:00   R.Banelis    
     R.Banelis   11:6  11:8  11:7 [21']     9-a vieta
        [202] 22:25   R.Banelis
     R.Stakionis       7:11  11:5  11:6  11:5 [23']
    [184] 21:25   R.Stakionis    
     K.Sakalauskas   1:11  11:4  11:6  11:6 [21']    
      [196] 22:05   R.Stakionis  
     E.Chochlovas     7:11  11:7  11:8  11:5 [20']  
    [185] 21:25   R.Balvočius    
     R.Balvočius   11:6  11:5  11:4 [17']    
           
         R.Reimeris   11-a vieta
       
         R.Balvočius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Kubilius    
       
       N.Šimkus   ->   13-a vieta
       
       K.Sakalauskas     ->
       
       E.Chochlovas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   Ą.Galiauskas      
   Ą.Galiauskas   ->      
     Ą.Galiauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [168] 20:00   Ą.Galiauskas  
        7:11  11:7  11:7  12:10 [21']  
   .      
    ->      
     A.Janušonis    
   A.Janušonis     ->    
   A.Janušonis      
    ->       17-a vieta
        [186] 21:25   P.Žostautas
          11:2  11:3  11:7 [15']
   P.Žostautas      
   P.Žostautas   ->      
     P.Žostautas    
      ->    
   .      
    ->      
      [169] 20:20   P.Žostautas  
        11:7  11:8  11:3 [18']  
   .      
    ->      
     M.Smalskis    
   M.Smalskis     ->    
   M.Smalskis      
    ->    A.Janušonis   19-a vieta
       
         M.Smalskis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 10:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B    VV    MV  
     Mėgėjai C    VV  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������