Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!, Data: 2018-01-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Vygantas Garmus 
 Laimonas Vaškevičius 
  Dėl 1-16 vietos        
 V.Garmus, L.Vaškevičius        
 32       ->        
  [177] 19:10   V.Garmus, L.Vaškevičius      
 17   Audrius Ambrasas 
 Skirmantas Jurkevičius 
    21:8  21:10 [30']      
[165] 18:45    A.Daugaravičius, J.Ožalas        
 16   Arūnas Daugaravičius 
 Jonas Ožalas 
  19:21  21:12  21:15 [31']        
    [191] 20:00    V.Garmus, L.Vaškevičius    
 9   Artūras Jachontovas 
 Sigitas Galentas 
      21:4  21:8 [14']    
 A.Jachontovas, S.Galentas        
 24       ->        
  [178] 19:10    A.Jachontovas, S.Galentas      
 25         21:16  21:17 [19']      
 T.Lukoševičius, A.Stankevičius        
 8   Tomas Lukoševičius 
 Andrius Stankevičius 
  ->        
      [204] 20:50    V.Garmus, L.Vaškevičius  
 5   Andrius Ramanauskas 
 Jonas Bartkus 
        21:17  21:12 [25']  
 A.Ramanauskas, J.Bartkus        
 28       ->        
  [179] 19:10   T.Ožalas, V.Ancuta      
 21         23:21  21:14 [27']      
 T.Ožalas, V.Ancuta        
 12   Tomas Ožalas 
 Valdas Ancuta 
  ->        
    [192] 20:00    R.Kavaliauskas, S.Januška    
 13   Sergėjus Klodt 
 Deimantas Čekanauskas 
      21:13  21:19 [17']    
[166] 18:45    S.Klodt, D.Čekanauskas        
 20   Viktoras Grigorjevas 
 Giedrius Lukošius 
  21:17  21:10 [17']        
  [180] 19:35    R.Kavaliauskas, S.Januška      
 29         21:18  21:10 [19']      
 R.Kavaliauskas, S.Januška        
 4   Ramūnas Kavaliauskas 
 Steponas Januška 
  ->         1-a vieta
        [216] 21:15    V.Garmus, L.Vaškevičius
 3   Benas Davidonis 
 Paulius Abraitis 
          21:10  21:10 [18']
 B.Davidonis, P.Abraitis        
 30       ->        
  [181] 19:35    B.Davidonis, P.Abraitis      
 19   Aurimas Kamantauskas 
 Vytautas Česonis 
    21:11  21:19 [17']      
[167] 18:45    A.Tamošaitis, V.Jonikas        
 14   Agnius Tamošaitis 
 Vidmantas Jonikas 
  21:8  21:8 [12']        
    [193] 20:00    L.Rousseau, A.Brazauskas    
 11   Martynas Povilaitis 
 Marius Akucevičius 
      18:21  21:18  24:22 [30']    
 M.Povilaitis, M.Akucevičius        
 22       ->        
  [182] 19:35    L.Rousseau, A.Brazauskas      
 27         21:12  21:16 [17']      
 L.Rousseau, A.Brazauskas        
 6   Lucas Rousseau 
 Audrius Brazauskas 
  ->        
      [205] 20:50    L.Rousseau, A.Brazauskas  
 7   Tadas Supronas 
 Linas Zavadskis 
        12:21  21:17  21:18 [28']  
 T.Supronas, L.Zavadskis        
 26       ->        
  [183] 19:35    T.Supronas, L.Zavadskis      
 23         21:11  21:18 [18']      
 A.Nikitin, J.Masaitis        
 10   Artiom Nikitin 
 Julius Masaitis 
  ->        
    [194] 20:00    M.Stankevičius, E.Čižinauskas    
 15   Marius Armonas 
 Vaidas Markevičius 
      21:18  19:21  22:20 [35']    
[168] 18:45    M.Armonas, V.Markevičius        
 18   Marius Tamošiūnas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  21:13  21:17 [18']      R.Kavaliauskas, S.Januška   3-a vieta
  [184] 19:35    M.Stankevičius, E.Čižinauskas   [217] 21:15    R.Kavaliauskas, S.Januška
 31         21:17  21:19 [19']    M.Stankevičius, E.Čižinauskas   21:16  21:14 [20']
 M.Stankevičius, E.Čižinauskas        
 2   Marijus Stankevičius 
 Evaldas Čižinauskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Jachontovas, S.Galentas    
      [206] 20:50    A.Jachontovas, S.Galentas  
       T.Ožalas, V.Ancuta   21:18  21:15 [17']   5-a vieta
        [218] 21:15    B.Davidonis, P.Abraitis
       B.Davidonis, P.Abraitis     21:18  21:19 [20']
      [207] 20:50    B.Davidonis, P.Abraitis  
       T.Supronas, L.Zavadskis   21:11  24:22 [19']  
           
           
         T.Ožalas, V.Ancuta   7-a vieta
        [219] 21:40   T.Supronas, L.Zavadskis
         T.Supronas, L.Zavadskis   21:9  21:17
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Daugaravičius, J.Ožalas      
    [195] 20:00    T.Lukoševičius, A.Stankevičius    
     T.Lukoševičius, A.Stankevičius   18:21  21:14  21:19 [33']    
      [208] 20:50    T.Lukoševičius, A.Stankevičius  
     A.Ramanauskas, J.Bartkus     22:24  21:14  21:19 [33']  
    [196] 20:25    A.Ramanauskas, J.Bartkus    
     S.Klodt, D.Čekanauskas   21:17  21:15 [21']     9-a vieta
        [220] 21:40    M.Povilaitis, M.Akucevičius
     A.Tamošaitis, V.Jonikas       21:14  21:13 [18']
    [197] 20:25    M.Povilaitis, M.Akucevičius    
     M.Povilaitis, M.Akucevičius   21:16  21:13 [17']    
      [209] 20:50    M.Povilaitis, M.Akucevičius  
     A.Nikitin, J.Masaitis     19:21  21:8  21:18 [30']  
    [198] 20:25    M.Armonas, V.Markevičius    
     M.Armonas, V.Markevičius   19:21  21:18  21:18 [29']    
           
         A.Ramanauskas, J.Bartkus   11-a vieta
        [221] 21:40    A.Ramanauskas, J.Bartkus
         M.Armonas, V.Markevičius   21:15  23:21 [22']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Daugaravičius, J.Ožalas    
      [210] 20:50    A.Daugaravičius, J.Ožalas  
       S.Klodt, D.Čekanauskas   21:19  18:21  21:15 [33']   13-a vieta
        [222] 21:40    A.Daugaravičius, J.Ožalas
       A.Tamošaitis, V.Jonikas     21:19  23:25  21:18 [31']
      [211] 21:15    A.Nikitin, J.Masaitis  
       A.Nikitin, J.Masaitis   21:16  21:18 [17']  
           
           
         S.Klodt, D.Čekanauskas   15-a vieta
        [223] 21:40   S.Klodt, D.Čekanauskas
    Dėl 17-32 vietos      A.Tamošaitis, V.Jonikas   21:6  22:20
         
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius      
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius   ->      
     A.Ambrasas, S.Jurkevičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [185] 19:35    A.Ambrasas, S.Jurkevičius  
        21:17  21:19 [20']  
   .      
    ->      
     V.Grigorjevas, G.Lukošius    
   V.Grigorjevas, G.Lukošius     ->    
   V.Grigorjevas, G.Lukošius      
    ->       17-a vieta
        [199] 20:25    A.Ambrasas, S.Jurkevičius
          19:21  21:12  21:13 [28']
   A.Kamantauskas, V.Česonis      
   A.Kamantauskas, V.Česonis   ->      
     A.Kamantauskas, V.Česonis    
      ->    
   .      
    ->      
      [186] 19:35    M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas  
        22:20  21:8 [16']  
   .      
    ->      
     M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas    
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas     ->    
   M.Tamošiūnas, Ž.Tamošiūnas      
    ->    V.Grigorjevas, G.Lukošius   19-a vieta
        [200] 20:25    V.Grigorjevas, G.Lukošius
         A.Kamantauskas, V.Česonis   21:12  21:18 [17']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.