Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!, Data: 2018-01-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Rasa Šulnienė 
 Jurgita Bilienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Šulnienė, J.Bilienė      
 16       ->      
  [148] 17:30    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 9   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
    21:17  21:11 [17']    
[136] 17:05    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 8   Giang Nguyen Thi Thu 
 Anastasija Mozolevskaja 
  21:12  21:14 [16']      
    [159] 18:20    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė  
 5   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
      21:18  16:21  21:14 [34']  
[137] 17:05    J.Žibūdienė, J.Puchova      
 12   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
  21:11  21:18 [18']      
  [149] 17:55    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 13   Viktorija Suško 
 Ugnė Janušauskaitė 
    13:21  21:19  21:16 [29']    
[138] 17:05    A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 4   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
  19:21  21:5  21:15 [26']       1-a vieta
      [170] 18:45    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė
 3   Živilė Šeškevičienė 
 Laura Januškevičienė 
        21:11  21:16 [18']
[139] 17:05    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė      
 14   Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
  21:16  21:13 [18']      
  [150] 17:55    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė    
 11   Justė Kažanauskaitė 
 Gintarė Plečkaitytė 
    21:14  13:21  21:17 [30']    
[140] 17:05    O.Rastenytė, T.Urbonienė      
 6   Odeta Rastenytė 
 Tanita Urbonienė 
  21:18  22:20 [21']      
    [160] 18:20    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė  
 7   Beata Rakštytė 
 Vilija Čekanauskienė 
      21:18  30:29 [24']  
[141] 17:30    S.Čalkina, S.Zinkevičienė      
 10   Svetlana Čalkina 
 Sonata Zinkevičienė 
  21:10  22:20 [16']      
  [151] 17:55    T.Rakauskaitė, N.Krasnauskaitė    
 15   Danyu Zhong 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
    21:15  21:11 [15']    
[142] 17:30    T.Rakauskaitė, N.Krasnauskaitė      
 2   Toma Rakauskaitė 
 Neringa Krasnauskaitė 
  21:13  21:12 [16']    A.Pakšytė, A.Brikaitė   3-a vieta
      [171] 18:45   T.Rakauskaitė, N.Krasnauskaitė
       T.Rakauskaitė, N.Krasnauskaitė   21:10  21:19 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Šulnienė, J.Bilienė    
    [161] 18:20    J.Žibūdienė, J.Puchova  
     J.Žibūdienė, J.Puchova   21:17  21:15 [17']   5-a vieta
      [172] 19:10    J.Žibūdienė, J.Puchova
     O.Rastenytė, T.Urbonienė     15:21  21:16  21:15 [18']
    [162] 18:20    O.Rastenytė, T.Urbonienė  
     S.Čalkina, S.Zinkevičienė   21:10  21:10 [17']  
         
         
       R.Šulnienė, J.Bilienė   7-a vieta
      [173] 19:10    R.Šulnienė, J.Bilienė
       S.Čalkina, S.Zinkevičienė   21:12  21:15 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Nguyen Thi Thu, A.Mozolevskaja    
   G.Nguyen Thi Thu, A.Mozolevskaja   ->    
    [163] 18:20    G.Nguyen Thi Thu, A.Mozolevskaja  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė     21:14  21:16 [20']  
  [152] 17:55    R.Bubulienė, V.Bubulytė    
   V.Suško, U.Janušauskaitė   16:21  21:19  21:17 [31']     9-a vieta
      [174] 19:10    J.Bazytė, A.Montvydaitė
   J.Bazytė, A.Montvydaitė       21:10  18:21  21:17 [27']
  [152] 17:55    J.Bazytė, A.Montvydaitė    
   J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė   21:9  21:8 [15']    
    [164] 18:45    J.Bazytė, A.Montvydaitė  
   B.Rakštytė, V.Čekanauskienė     21:13  21:12 [16']  
  [153] 17:55    D.Zhong, A.Slapikaitė-Jurkonė    
   D.Zhong, A.Slapikaitė-Jurkonė   20:22  21:18  21:17 [33']    
         
       R.Bubulienė, V.Bubulytė   11-a vieta
      [175] 19:10    R.Bubulienė, V.Bubulytė
       D.Zhong, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:9  21:18 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Suško, U.Janušauskaitė  
     V.Suško, U.Janušauskaitė   ->   13-a vieta
      [176] 19:10    V.Suško, U.Janušauskaitė
     J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė     15:21  22:20  21:15 [29']
    [224] 21:40    B.Rakštytė, V.Čekanauskienė  
     B.Rakštytė, V.Čekanauskienė   18:21  22:20  21:19 [32']  
         
         
        15-a vieta
       J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė
       J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.