Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!, Data: 2018-01-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 36, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-32 vietos          
 N.Kijauskas, R.Šulnienė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   N.Kijauskas, R.Šulnienė        
 33         ->        
 .          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [54] 12:30    N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 17   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
      24:22  21:10 [18']      
 R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė          
 48       ->          
  [38] 11:40    P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 49         21:15  21:18 [19']        
 P.Gečas, G.Plečkaitytė          
 16   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
  ->       Dėl 1-4 vietos    
      [69] 13:45    N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 9   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
        16:21  21:11  21:8 [23']    
 A.Nareika, K.Nareikienė          
 56       ->          
  [39] 11:40    A.Nareika, K.Nareikienė        
 41   Vaidas Markevičius 
 Samanta Borovikaitė 
    21:10  22:20 [16']        
[30] 11:15    A.Ramanauskas, R.Žigienė          
 24   Andrius Ramanauskas 
 Rūta Žigienė 
  21:17  21:14 [17']          
    [55] 12:30    A.Nareika, K.Nareikienė      
 25   Artiom Nikitin 
 Nadežda Lipa 
      22:20  13:21  21:18 [35']      
[31] 11:15    A.Nikitin, N.Lipa          
 40   Mindaugas Danys 
 Giang Nguyen Thi Thu 
  21:16  21:18 [17']          
  [40] 12:05    J.Bartkus, J.Puchova        
 57         19:21  22:20  21:13 [28']        
 J.Bartkus, J.Puchova          
 8   Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
  ->         Dėl 1-2 vietos  
        [96] 15:00    N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 5   Vygantas Garmus 
 Laura Januškevičienė 
          19:21  21:16  21:13 [32']  
 V.Garmus, L.Januškevičienė          
 60       ->          
  [41] 12:05    V.Garmus, L.Januškevičienė        
 37   Evaldas Čižinauskas 
 Kristina Poškutė 
    21:14  14:21  21:16 [25']        
[32] 11:40    E.Čižinauskas, K.Poškutė          
 28   Edvardas Bardauskas 
 Vaiva Bubulytė 
  21:12  21:9 [15']          
    [56] 12:55    V.Garmus, L.Januškevičienė      
 21   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
      19:21  21:17  21:17 [27']      
[33] 11:40    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė          
 44   Steponas Januška 
 Rima Januškienė 
  21:5  21:7 [13']          
  [42] 12:05    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė        
 53         21:13  21:16 [15']        
 M.Zinkevičius, S.Čalkina          
 12   Mantas Zinkevičius 
 Svetlana Čalkina 
  ->          
      [72] 13:45    V.Garmus, L.Januškevičienė    
 13   Sergėjus Klodt 
 Jurgita Kalpokaitė 
        21:10  13:21  21:14 [26']    
 S.Klodt, J.Kalpokaitė          
 52       ->          
  [43] 12:05    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė        
 45         18:21  21:9  21:18 [28']        
 T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė          
 20   Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
  ->          
    [57] 12:55    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 29           21:15  21:14 [15']      
 .          
 36       ->          
   A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė        
 61         ->        
 A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė          
 4   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
  ->           1-a vieta
          [117] 15:50    N.Kijauskas, R.Šulnienė
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
            21:18  21:19 [22']
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė          
 62       ->          
   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė        
 35         ->        
 .          
 30       ->          
    [58] 12:55    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 19   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Krušataitė 
      21:13  21:16 [18']      
 V.Jonikas, A.Krušataitė          
 46       ->          
  [44] 12:05    L.Rousseau, J.Kažanauskaitė        
 51         21:16  21:17 [15']        
 L.Rousseau, J.Kažanauskaitė          
 14   Lucas Rousseau 
 Justė Kažanauskaitė 
  ->          
      [73] 14:10    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 11   Benas Davidonis 
 Urtė Rakštytė 
        18:21  21:15  21:9 [33']    
 B.Davidonis, U.Rakštytė          
 54       ->          
  [45] 12:05    B.Davidonis, U.Rakštytė        
 43   Julius Masaitis 
 Ugnė Janušauskaitė 
    21:13  21:15 [14']        
[34] 11:40    J.Masaitis, U.Janušauskaitė          
 22   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:17  21:14 [17']          
    [59] 12:55    B.Davidonis, U.Rakštytė      
 27   Rapolas Grigaliūnas 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
      23:21  21:11 [17']      
[35] 11:40    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė          
 38   Aurimas Kamantauskas 
 Rūta Bubulienė 
  21:10  21:11 [15']          
  [46] 12:05    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė        
 59         21:14  21:17 [17']        
 M.Stankevičius, S.Zinkevičienė          
 6   Marijus Stankevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->          
        [96] 15:00    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė  
 7   Fernandas Juchnevičius 
 Snežana Poklikajeva 
          17:21  21:19  21:13 [36']  
 F.Juchnevičius, S.Poklikajeva          
 58       ->          
  [47] 12:05    F.Juchnevičius, S.Poklikajeva        
 39   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    21:12  21:14 [15']        
[36] 11:40   M.Armonas, K.Ragalevičiutė          
 26   Marius Armonas 
 Kotryna Ragalevičiutė 
  8:21  21:9  21:14 [38']          
    [60] 12:55   F.Juchnevičius, S.Poklikajeva      
 23   Marius Akucevičius 
 Viktorija Suško 
      21:19  21:13 [22']      
[37] 11:40    M.Akucevičius, V.Suško          
 42   Laisvydas Liaudanskas 
 Jurgita Bazytė 
  21:13  21:12 [17']          
  [48] 12:30    A.Stankevičius, R.Ulozaitė        
 55         21:14  21:19 [17']        
 A.Stankevičius, R.Ulozaitė          
 10   Andrius Stankevičius 
 Rūta Ulozaitė 
  ->          
      [74] 14:10    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
 15   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
        21:18  21:17 [21']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė          
 50       ->        V.Garmus, L.Januškevičienė   3-a vieta
  [49] 12:30    Š.Bilius, D.Zhong     [118] 15:50    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
 47         21:19  15:21  21:11 [28']      L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   21:19  21:13 [19']
 Š.Bilius, D.Zhong          
 18   Šarūnas Bilius 
 Danyu Zhong 
  ->          
    [61] 12:55    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė      
 31           19:21  21:8  21:14 [28']      
 .          
 34       ->          
   R.Kavaliauskas, T.Urbonienė        
 63         ->        
 R.Kavaliauskas, T.Urbonienė          
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  ->       Dėl 5-8 vietos    
         A.Nareika, K.Nareikienė    
        [97] 15:00    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė  
         A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   21:14  23:25  21:14 [28']   5-a vieta
          [119] 16:15   A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė
         B.Davidonis, U.Rakštytė     21:16  21:9 [22']
        [99] 15:00   B.Davidonis, U.Rakštytė  
         F.Juchnevičius, S.Poklikajeva   21:16  26:24 [22']  
             
             
           A.Nareika, K.Nareikienė   7-a vieta
          [120] 16:15    A.Nareika, K.Nareikienė
           F.Juchnevičius, S.Poklikajeva   18:21  21:16  23:21 [28']
        Dėl 9-16 vietos      
       P.Gečas, G.Plečkaitytė      
      [75] 14:10    J.Bartkus, J.Puchova    
       J.Bartkus, J.Puchova   21:17  11:21  21:18 [26']    
        [99] 15:00    J.Bartkus, J.Puchova  
       M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė     14:21  21:17  21:13 [28']  
      [76] 14:10    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė    
       T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė   21:14  21:15 [15']     9-a vieta
          [121] 16:15    Š.Bilius, D.Zhong
       L.Rousseau, J.Kažanauskaitė       21:15  21:18 [17']
      [77] 14:10    L.Rousseau, J.Kažanauskaitė    
       R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė   21:17  21:10 [17']    
        [100] 15:00    Š.Bilius, D.Zhong  
       A.Stankevičius, R.Ulozaitė     21:14  21:16 [15']  
      [77] 14:10    Š.Bilius, D.Zhong    
       Š.Bilius, D.Zhong   21:23  21:11  21:16 [26']    
             
           M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   11-a vieta
          [122] 16:15    L.Rousseau, J.Kažanauskaitė
           L.Rousseau, J.Kažanauskaitė   20:22  21:9  21:15 [26']
             
          Dėl 13-16 vietos    
         P.Gečas, G.Plečkaitytė    
        [101] 15:25    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė  
         T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė   24:22  14:21  21:15 [26']   13-a vieta
          [124] 16:15   T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė
         R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė     21:0
        [102] 15:25   A.Stankevičius, R.Ulozaitė  
         A.Stankevičius, R.Ulozaitė   21:15  21:16 [22']  
             
             
           P.Gečas, G.Plečkaitytė   15-a vieta
          [124] 16:15    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė
      Dėl 17-32 vietos      R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė   21:18  14:21  21:16 [27']
           
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė      
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   ->      
      [79] 14:10    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė    
     A.Ramanauskas, R.Žigienė     19:21  21:12  21:18 [28']    
    [62] 12:55    A.Ramanauskas, R.Žigienė      
     A.Nikitin, N.Lipa   18:21  21:17  21:18 [27']      
        [103] 15:25    M.Zinkevičius, S.Čalkina  
     E.Čižinauskas, K.Poškutė       13:21  21:12  21:10 [23']  
    [63] 13:20    M.Zinkevičius, S.Čalkina      
     M.Zinkevičius, S.Čalkina   21:16  21:16 [15']      
      [80] 14:10    M.Zinkevičius, S.Čalkina    
     S.Klodt, J.Kalpokaitė     21:13  21:15 [15']    
     S.Klodt, J.Kalpokaitė      
      ->       17-a vieta
          [125] 16:15   M.Akucevičius, V.Suško
            21:17  21:12 [21']
     V.Jonikas, A.Krušataitė      
     V.Jonikas, A.Krušataitė   ->      
      [81] 14:35   M.Stankevičius, S.Zinkevičienė    
     J.Masaitis, U.Janušauskaitė     21:16  19:21  21:16 [30']    
    [64] 13:20    M.Stankevičius, S.Zinkevičienė      
     M.Stankevičius, S.Zinkevičienė   16:21  21:9  25:23 [25']      
        [104] 15:25   M.Akucevičius, V.Suško  
     M.Armonas, K.Ragalevičiutė       22:20  21:18 [28']  
    [65] 13:20    M.Akucevičius, V.Suško      
     M.Akucevičius, V.Suško   21:18  24:22 [21']      
      [82] 14:35    M.Akucevičius, V.Suško    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė     21:17  22:20 [19']    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
      ->    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   19-a vieta
          [126] 16:15    M.Stankevičius, S.Zinkevičienė
           M.Stankevičius, S.Zinkevičienė   21:18  21:14 [16']
             
          Dėl 21-24 vietos    
         A.Ramanauskas, R.Žigienė    
        [105] 15:25    A.Ramanauskas, R.Žigienė  
         S.Klodt, J.Kalpokaitė   18:21  21:16  21:19 [30']   21-a vieta
          [127] 16:40    A.Ramanauskas, R.Žigienė
         V.Jonikas, A.Krušataitė     21:16  14:21  21:12 [27']
        [106] 15:25    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:16  21:8 [16']  
             
             
           S.Klodt, J.Kalpokaitė   23-a vieta
          [128] 16:40   S.Klodt, J.Kalpokaitė
           V.Jonikas, A.Krušataitė   21:13  21:13 [23']
        Dėl 25-32 vietos      
           
       A.Nikitin, N.Lipa    
       A.Nikitin, N.Lipa   ->    
        [107] 15:25    E.Čižinauskas, K.Poškutė  
       E.Čižinauskas, K.Poškutė     21:19  21:13 [15']  
       E.Čižinauskas, K.Poškutė    
        ->     25-a vieta
          [129] 16:40    J.Masaitis, U.Janušauskaitė
            21:17  18:21  21:12 [25']
       J.Masaitis, U.Janušauskaitė    
       J.Masaitis, U.Janušauskaitė   ->    
        [108] 15:25    J.Masaitis, U.Janušauskaitė  
       M.Armonas, K.Ragalevičiutė     21:19  21:16 [16']  
       M.Armonas, K.Ragalevičiutė    
        ->    
             
           A.Nikitin, N.Lipa   27-a vieta
          [130] 16:40    M.Armonas, K.Ragalevičiutė
           M.Armonas, K.Ragalevičiutė   11:21  21:8  21:19 [21']
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         .  
          ->   29-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       M.Danys, G.Nguyen Thi Thu    
        ->    
   V.Markevičius, S.Borovikaitė        
   V.Markevičius, S.Borovikaitė   ->        
    [50] 12:30    M.Danys, G.Nguyen Thi Thu      
   M.Danys, G.Nguyen Thi Thu     21:19  19:21  21:9 [30']      
   M.Danys, G.Nguyen Thi Thu        
    ->        
        [66] 13:20    M.Danys, G.Nguyen Thi Thu  
          21:8  21:17 [16']  
   E.Bardauskas, V.Bubulytė        
   E.Bardauskas, V.Bubulytė   ->        
    [51] 12:30   E.Bardauskas, V.Bubulytė      
   S.Januška, R.Januškienė     21:16  21:17 [26']      
   S.Januška, R.Januškienė        
    ->        
       E.Bardauskas, V.Bubulytė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
          [89] 14:35    M.Danys, G.Nguyen Thi Thu
            15:21  21:19  21:15 [29']
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė    
        ->    
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė        
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->        
    [52] 12:30   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė      
   A.Kamantauskas, R.Bubulienė     21:17  22:24  21:14 [38']      
   A.Kamantauskas, R.Bubulienė        
    ->        
        [67] 13:20    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
          8:21  22:20  24:22 [31']  
   U.Lazdinš, I.Aldina        
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->        
    [53] 12:30    L.Liaudanskas, J.Bazytė      
   L.Liaudanskas, J.Bazytė     21:5  21:18 [17']      
   L.Liaudanskas, J.Bazytė        
    ->        
       L.Liaudanskas, J.Bazytė    
        ->    
   .        
    ->      E.Bardauskas, V.Bubulytė   35-a vieta
     .   [90] 14:35    L.Liaudanskas, J.Bazytė
      ->    L.Liaudanskas, J.Bazytė   21:19  14:21  22:20 [31']
   .        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         .  
          ->   37-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
       V.Markevičius, S.Borovikaitė    
       V.Markevičius, S.Borovikaitė   ->    
           V.Markevičius, S.Borovikaitė  
       S.Januška, R.Januškienė     20:22  21:9  21:18 [27']  
       S.Januška, R.Januškienė    
        ->     41-a vieta
             U.Lazdinš, I.Aldina
            21:16  19:21  21:17 [29']
       A.Kamantauskas, R.Bubulienė    
       A.Kamantauskas, R.Bubulienė   ->    
           U.Lazdinš, I.Aldina  
       U.Lazdinš, I.Aldina     21:18  21:19 [21']  
       U.Lazdinš, I.Aldina    
        ->    
             
           S.Januška, R.Januškienė   43-a vieta
             A.Kamantauskas, R.Bubulienė
           A.Kamantauskas, R.Bubulienė   21:9  21:18 [16']
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         .  
          ->   45-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->      
         .  
          ->  
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->       49-a vieta
         
            ->
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->      
         .  
          ->  
     .      
      ->      
       .    
        ->    
     .      
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         .  
          ->   53-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
       .    
        ->    
         .  
          ->  
       .    
        ->     57-a vieta
         
            ->
       .    
        ->    
         .  
          ->  
       .    
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         .  
          ->   61-a vieta
         
            ->
         .  
          ->  
             
             
            63-a vieta
           .
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 10:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B    VV    MV  
     Mėgėjai C    VV  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������