Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!, Data: 2018-01-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Mantas Zinkevičius 
 Valdas Jankauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Zinkevičius, V.Jankauskas      
 16       ->      
  [7] 10:00    M.Zinkevičius, V.Jankauskas    
 9   Gediminas Buitvydas 
 Albinas Zakarauskas 
    13:21  21:9  21:14 [26']    
[3] 10:00    B.Šemeta, A.Kovarskas      
 8   Benas Šemeta 
 Adomas Kovarskas 
  21:14  21:12 [15']      
    [15] 10:25    D.Žilys, E.Bardauskas  
 5   Aurimas Kamantauskas 
 Vytautas Česonis 
      21:15  18:21  21:13 [30']  
[4] 10:00    E.Jakimovas, K.Koira      
 12   Elvinas Jakimovas 
 Kęstutis Koira 
  17:21  21:17  25:23 [30']      
  [8] 10:00    D.Žilys, E.Bardauskas    
 13         21:9  21:7 [12']    
 D.Žilys, E.Bardauskas      
 4   Dovydas Žilys 
 Edvardas Bardauskas 
  ->       1-a vieta
      [23] 10:50    D.Žilys, E.Bardauskas
 3   Vitalijus Zitikas 
 Andžej Mackevič (jr) 
        21:5  21:14 [16']
 V.Zitikas, A.Mackevič (jr)      
 14       ->      
  [9] 10:25    V.Zitikas, A.Mackevič (jr)    
 11   Raimondas Venslovas 
 Darius Rekašius 
    23:21  9:21  21:17 [28']    
[5] 10:00    E.Rakštys, U.Lazdinš      
 6   Egidijus Rakštys 
 Uldis Lazdinš 
  21:11  21:11 [12']      
    [16] 10:25    V.Zitikas, A.Mackevič (jr)  
 7   Pavel Gusev 
 Sergej Pavlov 
      21:16  21:18 [18']  
[6] 10:00    P.Gusev, S.Pavlov      
 10   Ramūnas Gaukštas 
 Pritesh Kwatra 
  21:14  21:9 [16']      
  [10] 10:25    P.Gusev, S.Pavlov    
 15         21:18  21:12 [18']    
 R.Ripkauskas, L.Liaudanskas      
 2   Romualdas Ripkauskas 
 Laisvydas Liaudanskas 
  ->    M.Zinkevičius, V.Jankauskas   3-a vieta
      [24] 10:50    M.Zinkevičius, V.Jankauskas
       P.Gusev, S.Pavlov   16:21  23:21  21:14 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Šemeta, A.Kovarskas    
    [17] 10:50    B.Šemeta, A.Kovarskas  
     E.Jakimovas, K.Koira   21:2  21:7 [12']   5-a vieta
      [25] 11:15    B.Šemeta, A.Kovarskas
     E.Rakštys, U.Lazdinš     21:18  16:21  21:15 [28']
    [18] 10:50    R.Ripkauskas, L.Liaudanskas  
     R.Ripkauskas, L.Liaudanskas   21:16  21:16 [17']  
         
         
       E.Jakimovas, K.Koira   7-a vieta
      [26] 11:15   E.Rakštys, U.Lazdinš
       E.Rakštys, U.Lazdinš   21:18  21:14 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Buitvydas, A.Zakarauskas    
   G.Buitvydas, A.Zakarauskas   ->    
    [11] 10:25   A.Kamantauskas, V.Česonis  
   A.Kamantauskas, V.Česonis     21:8  24:22 [20']  
   A.Kamantauskas, V.Česonis    
    ->     9-a vieta
      [19] 10:50    R.Gaukštas, P.Kwatra
        21:12  21:19 [18']
   R.Venslovas, D.Rekašius    
   R.Venslovas, D.Rekašius   ->    
    [12] 10:25    R.Gaukštas, P.Kwatra  
   R.Gaukštas, P.Kwatra     21:19  21:17 [20']  
   R.Gaukštas, P.Kwatra    
    ->    
         
       G.Buitvydas, A.Zakarauskas   11-a vieta
      [20] 10:50    G.Buitvydas, A.Zakarauskas
       R.Venslovas, D.Rekašius   22:20  21:10 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.