Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!, Data: 2018-01-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Mantas Zinkevičius 
 Valdas Jankauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Zinkevičius, V.Jankauskas      
 16       ->      
  [7] 10:00    M.Zinkevičius, V.Jankauskas    
 9   Gediminas Buitvydas 
 Albinas Zakarauskas 
    13:21  21:9  21:14 [26']    
[3] 10:00    B.Šemeta, A.Kovarskas      
 8   Benas Šemeta 
 Adomas Kovarskas 
  21:14  21:12 [15']      
    [15] 10:25    D.Žilys, E.Bardauskas  
 5   Aurimas Kamantauskas 
 Vytautas Česonis 
      21:15  18:21  21:13 [30']  
[4] 10:00    E.Jakimovas, K.Koira      
 12   Elvinas Jakimovas 
 Kęstutis Koira 
  17:21  21:17  25:23 [30']      
  [8] 10:00    D.Žilys, E.Bardauskas    
 13         21:9  21:7 [12']    
 D.Žilys, E.Bardauskas      
 4   Dovydas Žilys 
 Edvardas Bardauskas 
  ->       1-a vieta
      [23] 10:50    D.Žilys, E.Bardauskas
 3   Vitalijus Zitikas 
 Andžej Mackevič (jr) 
        21:5  21:14 [16']
 V.Zitikas, A.Mackevič (jr)      
 14       ->      
  [9] 10:25    V.Zitikas, A.Mackevič (jr)    
 11   Raimondas Venslovas 
 Darius Rekašius 
    23:21  9:21  21:17 [28']    
[5] 10:00    E.Rakštys, U.Lazdinš      
 6   Egidijus Rakštys 
 Uldis Lazdinš 
  21:11  21:11 [12']      
    [16] 10:25    V.Zitikas, A.Mackevič (jr)  
 7   Pavel Gusev 
 Sergej Pavlov 
      21:16  21:18 [18']  
[6] 10:00    P.Gusev, S.Pavlov      
 10   Ramūnas Gaukštas 
 Pritesh Kwatra 
  21:14  21:9 [16']      
  [10] 10:25    P.Gusev, S.Pavlov    
 15         21:18  21:12 [18']    
 R.Ripkauskas, L.Liaudanskas      
 2   Romualdas Ripkauskas 
 Laisvydas Liaudanskas 
  ->    M.Zinkevičius, V.Jankauskas   3-a vieta
      [24] 10:50    M.Zinkevičius, V.Jankauskas
       P.Gusev, S.Pavlov   16:21  23:21  21:14 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Šemeta, A.Kovarskas    
    [17] 10:50    B.Šemeta, A.Kovarskas  
     E.Jakimovas, K.Koira   21:2  21:7 [12']   5-a vieta
      [25] 11:15    B.Šemeta, A.Kovarskas
     E.Rakštys, U.Lazdinš     21:18  16:21  21:15 [28']
    [18] 10:50    R.Ripkauskas, L.Liaudanskas  
     R.Ripkauskas, L.Liaudanskas   21:16  21:16 [17']  
         
         
       E.Jakimovas, K.Koira   7-a vieta
      [26] 11:15   E.Rakštys, U.Lazdinš
       E.Rakštys, U.Lazdinš   21:18  21:14 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Buitvydas, A.Zakarauskas    
   G.Buitvydas, A.Zakarauskas   ->    
    [11] 10:25   A.Kamantauskas, V.Česonis  
   A.Kamantauskas, V.Česonis     21:8  24:22 [20']  
   A.Kamantauskas, V.Česonis    
    ->     9-a vieta
      [19] 10:50    R.Gaukštas, P.Kwatra
        21:12  21:19 [18']
   R.Venslovas, D.Rekašius    
   R.Venslovas, D.Rekašius   ->    
    [12] 10:25    R.Gaukštas, P.Kwatra  
   R.Gaukštas, P.Kwatra     21:19  21:17 [20']  
   R.Gaukštas, P.Kwatra    
    ->    
         
       G.Buitvydas, A.Zakarauskas   11-a vieta
      [20] 10:50    G.Buitvydas, A.Zakarauskas
       R.Venslovas, D.Rekašius   22:20  21:10 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.