Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Men’s Singles Tournament, Data: 2018-01-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27  
 1   Jonas Bartkus    Dėl 1-16 vietos        
 J.Bartkus        
 32       ->        
   J.Bartkus      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [17] 10:50    A.Olšauskas    
 9   Artūras Olšauskas        27:25  16:21  21:6 [39']    
 A.Olšauskas        
 24       ->        
  [5] 10:00    A.Olšauskas      
 25         14:21  21:18  22:20 [40']      
 V.Markevičius        
 8   Vaidas Markevičius    ->        
      [29] 11:15    R.Kavaliauskas  
 5   Ramūnas Kavaliauskas          17:21  21:16  21:9 [40']  
 R.Kavaliauskas        
 28       ->        
  [7] 10:00    R.Kavaliauskas      
 21   Pavel Gusev      21:17  21:11 [21']      
[1] 10:00    A.Daugaravičius        
 12   Arūnas Daugaravičius    22:20  21:11 [20']        
    [18] 10:50    R.Kavaliauskas    
 13   Vytautas Jakštys        21:15  21:15 [20']    
[2] 10:00    T.Lukoševičius        
 20   Tomas Lukoševičius    21:11  21:19 [17']        
  [8] 10:00    T.Lukoševičius      
 29         21:5  21:16 [15']      
 A.Kamantauskas        
 4   Aurimas Kamantauskas    ->         1-a vieta
        [39] 11:40    R.Kavaliauskas
 3   Mindaugas Danys            21:16  21:12 [19']
 M.Danys        
 30       ->        
  [9] 10:25    M.Danys      
 19   Vidmantas Jonikas      21:14  21:13 [17']      
[3] 10:00    G.Celencevičius        
 14   Gytis Celencevičius    21:19  22:20 [21']        
    [19] 10:50    M.Danys    
 11   Sergej Pavlov        21:16  21:14 [18']    
[4] 10:00    S.Pavlov        
 22   Pritesh Kwatra    21:17  21:12 [18']        
  [10] 10:25   M.Armonas      
 27         21:23  21:18  21:13 [46']      
 M.Armonas        
 6   Marius Armonas    ->        
      [30] 11:15    D.Čekanauskas  
 7   Paulius Jūras          21:17  22:20 [20']  
 P.Jūras        
 26       ->        
  [6] 10:00   J.Nekrasov      
 23         21:16  17:21  21:18 [40']      
 J.Nekrasov        
 10   Jevgenij Nekrasov    ->        
    [20] 10:50   D.Čekanauskas    
 15           21:17  21:19 [31']    
 .        
 18       ->      A.Olšauskas   3-a vieta
   D.Čekanauskas   [40] 11:40    A.Olšauskas
 31         ->    M.Danys   21:17  9:21  21:11 [28']
 D.Čekanauskas        
 2   Deimantas Čekanauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Bartkus    
      [31] 11:15    J.Bartkus  
       T.Lukoševičius   21:17  21:16 [21']   5-a vieta
        [41] 12:05    J.Nekrasov
       M.Armonas     21:17  21:17 [25']
      [32] 11:15    J.Nekrasov  
       J.Nekrasov   21:13  21:19 [19']  
           
           
         T.Lukoševičius   7-a vieta
        [42] 12:05    T.Lukoševičius
         M.Armonas   19:21  21:11  21:16 [33']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     V.Markevičius    
     V.Markevičius   ->    
      [33] 11:40    V.Markevičius  
     A.Daugaravičius     21:15  21:18 [22']  
    [21] 10:50    A.Daugaravičius    
     A.Kamantauskas   21:9  21:18 [16']     9-a vieta
        [43] 12:05    V.Markevičius
     G.Celencevičius       21:16  21:23  21:14 [34']
    [22] 10:50    S.Pavlov    
     S.Pavlov   21:13  21:10 [16']    
      [34] 11:40    P.Jūras  
     P.Jūras     22:20  21:19 [22']  
     P.Jūras    
      ->    
           
         A.Daugaravičius   11-a vieta
        [44] 12:05 
         S.Pavlov   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       A.Kamantauskas  
       A.Kamantauskas   ->   13-a vieta
        [45] 12:05    G.Celencevičius
       G.Celencevičius     21:9  18:21  21:18 [28']
       G.Celencevičius  
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Jakštys  
        ->  
   P.Gusev      
   P.Gusev   ->      
    [11] 10:25    V.Jakštys    
   V.Jakštys     21:15  21:11 [16']    
   V.Jakštys      
    ->       17-a vieta
        [23] 10:50    V.Jonikas
          20:22  25:23  21:18 [32']
   V.Jonikas      
   V.Jonikas   ->      
    [12] 10:25    V.Jonikas    
   P.Kwatra     21:14  21:11 [17']    
   P.Kwatra      
    ->      
       V.Jonikas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       P.Gusev  
       P.Gusev   ->   21-a vieta
        [24] 10:50    P.Gusev
       P.Kwatra     21:13  15:21  21:13 [23']
       P.Kwatra  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.