Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Men’s Singles Tournament, Data: 2018-01-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27  
 1   Jonas Bartkus    Dėl 1-16 vietos        
 J.Bartkus        
 32       ->        
   J.Bartkus      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [17] 10:50    A.Olšauskas    
 9   Artūras Olšauskas        27:25  16:21  21:6 [39']    
 A.Olšauskas        
 24       ->        
  [5] 10:00    A.Olšauskas      
 25         14:21  21:18  22:20 [40']      
 V.Markevičius        
 8   Vaidas Markevičius    ->        
      [29] 11:15    R.Kavaliauskas  
 5   Ramūnas Kavaliauskas          17:21  21:16  21:9 [40']  
 R.Kavaliauskas        
 28       ->        
  [7] 10:00    R.Kavaliauskas      
 21   Pavel Gusev      21:17  21:11 [21']      
[1] 10:00    A.Daugaravičius        
 12   Arūnas Daugaravičius    22:20  21:11 [20']        
    [18] 10:50    R.Kavaliauskas    
 13   Vytautas Jakštys        21:15  21:15 [20']    
[2] 10:00    T.Lukoševičius        
 20   Tomas Lukoševičius    21:11  21:19 [17']        
  [8] 10:00    T.Lukoševičius      
 29         21:5  21:16 [15']      
 A.Kamantauskas        
 4   Aurimas Kamantauskas    ->         1-a vieta
        [39] 11:40    R.Kavaliauskas
 3   Mindaugas Danys            21:16  21:12 [19']
 M.Danys        
 30       ->        
  [9] 10:25    M.Danys      
 19   Vidmantas Jonikas      21:14  21:13 [17']      
[3] 10:00    G.Celencevičius        
 14   Gytis Celencevičius    21:19  22:20 [21']        
    [19] 10:50    M.Danys    
 11   Sergej Pavlov        21:16  21:14 [18']    
[4] 10:00    S.Pavlov        
 22   Pritesh Kwatra    21:17  21:12 [18']        
  [10] 10:25   M.Armonas      
 27         21:23  21:18  21:13 [46']      
 M.Armonas        
 6   Marius Armonas    ->        
      [30] 11:15    D.Čekanauskas  
 7   Paulius Jūras          21:17  22:20 [20']  
 P.Jūras        
 26       ->        
  [6] 10:00   J.Nekrasov      
 23         21:16  17:21  21:18 [40']      
 J.Nekrasov        
 10   Jevgenij Nekrasov    ->        
    [20] 10:50   D.Čekanauskas    
 15           21:17  21:19 [31']    
 .        
 18       ->      A.Olšauskas   3-a vieta
   D.Čekanauskas   [40] 11:40    A.Olšauskas
 31         ->    M.Danys   21:17  9:21  21:11 [28']
 D.Čekanauskas        
 2   Deimantas Čekanauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Bartkus    
      [31] 11:15    J.Bartkus  
       T.Lukoševičius   21:17  21:16 [21']   5-a vieta
        [41] 12:05    J.Nekrasov
       M.Armonas     21:17  21:17 [25']
      [32] 11:15    J.Nekrasov  
       J.Nekrasov   21:13  21:19 [19']  
           
           
         T.Lukoševičius   7-a vieta
        [42] 12:05    T.Lukoševičius
         M.Armonas   19:21  21:11  21:16 [33']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     V.Markevičius    
     V.Markevičius   ->    
      [33] 11:40    V.Markevičius  
     A.Daugaravičius     21:15  21:18 [22']  
    [21] 10:50    A.Daugaravičius    
     A.Kamantauskas   21:9  21:18 [16']     9-a vieta
        [43] 12:05    V.Markevičius
     G.Celencevičius       21:16  21:23  21:14 [34']
    [22] 10:50    S.Pavlov    
     S.Pavlov   21:13  21:10 [16']    
      [34] 11:40    P.Jūras  
     P.Jūras     22:20  21:19 [22']  
     P.Jūras    
      ->    
           
         A.Daugaravičius   11-a vieta
        [44] 12:05 
         S.Pavlov   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       A.Kamantauskas  
       A.Kamantauskas   ->   13-a vieta
        [45] 12:05    G.Celencevičius
       G.Celencevičius     21:9  18:21  21:18 [28']
       G.Celencevičius  
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Jakštys  
        ->  
   P.Gusev      
   P.Gusev   ->      
    [11] 10:25    V.Jakštys    
   V.Jakštys     21:15  21:11 [16']    
   V.Jakštys      
    ->       17-a vieta
        [23] 10:50    V.Jonikas
          20:22  25:23  21:18 [32']
   V.Jonikas      
   V.Jonikas   ->      
    [12] 10:25    V.Jonikas    
   P.Kwatra     21:14  21:11 [17']    
   P.Kwatra      
    ->      
       V.Jonikas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       P.Gusev  
       P.Gusev   ->   21-a vieta
        [24] 10:50    P.Gusev
       P.Kwatra     21:13  15:21  21:13 [23']
       P.Kwatra  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 12:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������