Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17), Data: 2020-01-25, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25  
 1   Elzė Dindaitė    Dėl 1-8 vietos      
 E.Dindaitė      
 16       ->      
  [8] 10:20   E.Dindaitė    
 9   Gretė Velykytė      21:14  21:17 [33']    
[1] 10:00   G.Velykytė      
 8   Smiltė Marija Sabakonytė    21:15  21:14 [19']      
    [17] 11:30   E.Dindaitė  
 5   Marija Byčkova        21:17  16:21  23:21 [28']  
[2] 10:00   M.Byčkova      
 12   Uma Ivanauskaitė    21:9  21:12 [15']      
  [9] 10:45   M.Byčkova    
 13   Ūla Budrytė      21:16  21:16 [24']    
[3] 10:00   A.Krutkytė      
 4   Adelė Krutkytė    21:2  21:2 [9']       1-a vieta
      [29] 12:35   E.Dindaitė
 3   Gabija Beržinskaitė          21:8  24:22 [20']
[4] 10:00   G.Beržinskaitė      
 14   Austėja Siniūtė    21:12  21:10 [14']      
  [10] 10:45   G.Beržinskaitė    
 11   Valdonė Šleiniūtė      21:8  21:3 [15']    
[5] 10:20   M.Leonovič      
 6   Mila Leonovič    21:14  21:12 [24']      
    [18] 11:30   G.Beržinskaitė  
 7   Giedra Velykytė        21:16  21:15 [21']  
[6] 10:20   G.Velykytė      
 10   Elžbieta Vilimaitė    21:4  21:4 [18']      
  [11] 10:45   L.Budrytė    
 15   Luknė Rozenbergaitė      21:17  21:14 [17']    
[7] 10:20   L.Budrytė      
 2   Liepa Budrytė    21:5  21:7 [18']    M.Byčkova   3-a vieta
      [30] 12:35   L.Budrytė
       L.Budrytė   21:10  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Velykytė    
    [19] 11:30   A.Krutkytė  
     A.Krutkytė   21:7  21:14 [16']   5-a vieta
      [31] 12:35   G.Velykytė
     M.Leonovič     17:21  21:13  21:6 [36']
    [20] 11:30   G.Velykytė  
     G.Velykytė   21:8  21:9 [19']  
         
         
       G.Velykytė   7-a vieta
      [32] 12:35   G.Velykytė
       M.Leonovič   21:10  21:13 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Sabakonytė    
   S.Sabakonytė   ->    
    [21] 11:50   U.Ivanauskaitė  
   U.Ivanauskaitė     21:15  19:21  21:19 [32']  
  [12] 10:45   U.Ivanauskaitė    
   Ū.Budrytė   21:7  21:4 [22']     9-a vieta
      [33] 13:00   U.Ivanauskaitė
   A.Siniūtė       21:16  20:22  21:11 [40']
  [13] 11:05   A.Siniūtė    
   V.Šleiniūtė   21:14  21:10 [23']    
    [22] 11:50   E.Vilimaitė  
   E.Vilimaitė     21:19  21:14 [21']  
  [14] 11:05   E.Vilimaitė    
   L.Rozenbergaitė   21:16  21:4 [35']    
         
       S.Sabakonytė   11-a vieta
      [34] 13:00   S.Sabakonytė
       A.Siniūtė   21:15  27:25 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ū.Budrytė  
     Ū.Budrytė   ->   13-a vieta
      [35] 13:00   V.Šleiniūtė
     V.Šleiniūtė     21:11  21:13 [21']
    [23] 11:50   V.Šleiniūtė  
     L.Rozenbergaitė   21:5  21:14 [19']  
         
         
        15-a vieta
       L.Rozenbergaitė
       L.Rozenbergaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.