Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas), Data: 2018-10-13, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Viltė Paulauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė      
 16       ->      
  [130] 17:40    V.Paulauskaitė    
 9   Paulina Gečaitė      21:7  21:9 [14']    
[116] 16:25    J.Linkutė      
 8   Justė Linkutė    21:17  21:9 [16']      
    [145] 18:20    V.Paulauskaitė  
 5   Vykintė Trakšelytė        21:7  21:6 [12']  
[117] 17:00    V.Trakšelytė      
 12   Laura Rafanavičiūtė    21:4  21:11 [16']      
  [131] 17:40    E.Karlikauskytė    
 13         19:21  21:19  21:12 [35']    
 E.Karlikauskytė      
 4   Evelina Karlikauskytė    ->       1-a vieta
      [159] 19:35    V.Paulauskaitė
 3   Signė Borisenko          21:18  19:21  21:17 [37']
 S.Borisenko      
 14       ->      
  [132] 17:40    S.Borisenko    
 11   Erika Ežerskaitė      21:13  21:15 [16']    
[118] 17:00    K.Čyvaitė      
 6   Kotryna Čyvaitė    21:10  21:9 [14']      
    [146] 18:45    M.Sukackaitė  
 7   Fausta Gedminaitė        21:15  21:11 [17']  
[119] 17:00    F.Gedminaitė      
 10   Elija Saulėnaitė    21:6  21:4 [14']      
  [133] 17:40    M.Sukackaitė    
 15         21:11  21:11 [13']    
 M.Sukackaitė      
 2   Monika Sukackaitė    ->    E.Karlikauskytė   3-a vieta
      [160] 19:35    S.Borisenko
       S.Borisenko   21:11  21:3 [11']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Linkutė    
    [147] 18:45    V.Trakšelytė  
     V.Trakšelytė   21:7  21:16 [16']   5-a vieta
      [161] 19:35    V.Trakšelytė
     K.Čyvaitė     21:14  21:8 [21']
    [148] 18:45    F.Gedminaitė  
     F.Gedminaitė   9:21  21:12  21:17 [28']  
         
         
       J.Linkutė   7-a vieta
      [162] 19:35    K.Čyvaitė
       K.Čyvaitė   21:18  21:11 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Gečaitė    
   P.Gečaitė   ->    
    [134] 17:40    P.Gečaitė  
   L.Rafanavičiūtė     22:20  21:15 [17']  
   L.Rafanavičiūtė    
    ->     9-a vieta
      [149] 18:45    P.Gečaitė
        21:11  21:12 [16']
   E.Ežerskaitė    
   E.Ežerskaitė   ->    
    [135] 18:00    E.Ežerskaitė  
   E.Saulėnaitė     13:21  21:18  21:19 [26']  
   E.Saulėnaitė    
    ->    
         
       L.Rafanavičiūtė   11-a vieta
      [150] 18:45    L.Rafanavičiūtė
       E.Saulėnaitė   21:9  18:21  21:4 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.