Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-29  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
 D.Tankevič      
 16       ->      
  [17] 11:40    D.Tankevič    
 9   Rokas Daugėla      21:1  21:4 [12']    
[1] 11:00   R.Daugėla      
 8   Paulius Alijošius    21:16  19:21  21:13 [30']      
    [37] 13:20    D.Tankevič  
 5   Ugnius Lygnugaris        21:6  21:9 [19']  
[2] 11:00    U.Lygnugaris      
 12   Jogaila Altaravičius    21:18  17:21  21:15 [30']      
  [18] 11:40    D.Tankevič    
 13   Jokūbas Sadauskas      21:4  21:14 [16']    
[3] 11:00    D.Tankevič      
 4   Daniel Tankevič    21:9  21:7 [18']       1-a vieta
      [177] 09:20    D.Tankevič
 3   Adomas Mažeika          21:12  21:6 [18']
 A.Mažeika      
 14       ->      
  [22] 12:05    A.Mažeika    
 11   Tadas Rimkus      21:12  17:21  21:16 [29']    
[4] 11:00    J.Skirgaila      
 6   Joringis Skirgaila    21:7  21:8 [14']      
    [38] 13:20    D.Leonovič  
 7   Rokas Krūminas        21:7  21:9 [14']  
[5] 11:00    R.Krūminas      
 10   Mykolas Jakštys    21:12  16:21  22:20 [32']      
  [23] 12:05    D.Leonovič    
 15         21:5  21:7 [13']    
 D.Leonovič      
 2   Daniel Leonovič    ->    D.Tankevič   3-a vieta
      [178] 09:20    A.Mažeika
       A.Mažeika   18:21  21:12  21:11 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Daugėla    
    [41] 13:20    R.Daugėla  
     U.Lygnugaris   18:21  21:10  21:6 [25']   5-a vieta
      [179] 09:20    J.Skirgaila
     J.Skirgaila     21:8  21:12 [15']
    [42] 13:20    J.Skirgaila  
     R.Krūminas   21:6  21:7 [13']  
         
         
       U.Lygnugaris   7-a vieta
      [174] 09:00    R.Krūminas
       R.Krūminas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Alijošius    
   P.Alijošius   ->    
    [43] 13:45    P.Alijošius  
   J.Altaravičius     21:19  17:21  24:22 [36']  
  [24] 12:05    J.Altaravičius    
   J.Sadauskas   21:11  21:14 [16']     9-a vieta
      [175] 09:00    M.Jakštys
        ->
   T.Rimkus    
   T.Rimkus   ->    
    [44] 13:45    M.Jakštys  
   M.Jakštys     21:12  21:12 [18']  
   M.Jakštys    
    ->    
         
       J.Altaravičius   11-a vieta
     
       T.Rimkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Sadauskas  
     J.Sadauskas   ->   13-a vieta
       J.Sadauskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.