Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-16, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Elisaveta Berik    Dėl 1-8 vietos      
 E.Berik      
 16       ->      
     E.Berik    
 9   Minija Barauskaitė      21:16  21:18 [23']    
   A.Rulle-Titava      
 8   Annija Rulle-Titava    21:9  21:12 [20']      
       A.Kupca  
 5   Emili Pärsim        21:18  21:18 [23']  
   E.Pärsim      
 12   Arina Babre    21:19  5:21  22:20 [39']      
     A.Kupca    
 13   Oresta Ščerbakova      21:11  18:21  21:12 [33']    
   A.Kupca      
 4   Anna Kupca    21:10  21:10 [20']       1-a vieta
         P.Murėnaitė
 3   Perla Murėnaitė          23:21  13:21  21:15 [39']
   P.Murėnaitė      
 14   Eiprila Briede    21:8  21:5 [17']      
     P.Murėnaitė    
 11   Kadi Ilves      21:13  21:11 [19']    
   R.Tuominen      
 6   Ria Tuominen    21:17  21:16 [22']      
       P.Murėnaitė  
 7   Snežana Poklikajeva        21:4  21:15 [17']  
   M.Teller      
 10   Marta Emili Teller    17:21  21:11  23:21 [30']      
     M.Teller    
 15   Martyna Marija Marcinkevičiūtė      21:19  17:21  21:18 [35']    
   H.Hakkinen      
 2   Hanna Hakkinen    21:8  21:15 [16']    E.Berik   3-a vieta
         E.Berik
       M.Teller   12:21  21:19  23:21 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Rulle-Titava    
     E.Pärsim  
     E.Pärsim   21:0   5-a vieta
     
     R.Tuominen     ->
     R.Tuominen  
     H.Hakkinen   21:0  
         
         
       A.Rulle-Titava   7-a vieta
     
       H.Hakkinen   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Barauskaitė    
   M.Barauskaitė   ->    
       A.Babre  
   A.Babre     21:7  21:5 [14']  
     A.Babre    
   O.Ščerbakova   21:8  21:9 [19']     9-a vieta
     
   E.Briede       ->
     K.Ilves    
   K.Ilves   21:15  24:22 [25']    
       S.Poklikajeva  
   S.Poklikajeva     15:21  21:17  21:18 [30']  
     S.Poklikajeva    
   M.Marcinkevičiūtė   21:18  21:18 [18']    
         
       M.Barauskaitė   11-a vieta
     
       K.Ilves   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     O.Ščerbakova  
     O.Ščerbakova   ->   13-a vieta
     
     E.Briede     ->
       E.Briede  
     M.Marcinkevičiūtė   21:14  21:12 [17']  
         
         
        15-a vieta
       M.Marcinkevičiūtė
       M.Marcinkevičiūtė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.