Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-16, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Robin Schmalz 
 Marta Emili Teller 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Schmalz, M.Teller      
 16       ->      
     R.Schmalz, M.Teller    
 9   Pauls Rozenvalds 
 Arina Babre 
    21:5  21:12 [16']    
   V.Šukys, O.Ščerbakova      
 8   Vytautas Šukys 
 Oresta Ščerbakova 
  21:13  21:18 [24']      
       R.Schmalz, M.Teller  
 5   Toivo Pohjanpalo 
 Ria Tuominen 
      21:19  21:19 [22']  
 T.Pohjanpalo, R.Tuominen      
 12       ->      
     T.Pohjanpalo, R.Tuominen    
 13         21:15  21:16 [21']    
 A.Zandovskis, A.Rulle-Titava      
 4   Alens Zandovskis 
 Annija Rulle-Titava 
  ->       1-a vieta
         R.Schmalz, M.Teller
 3   Rapolas Grigaliūnas 
 Perla Murėnaitė 
        21:17  21:19 [22']
 R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė      
 14       ->      
     R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė    
 11         21:10  21:18 [19']    
 D.Strazdins, A.Kupca      
 6   Davis Strazdins 
 Anna Kupca 
  ->      
       R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė  
 7   Dovas Genys 
 Snežana Poklikajeva 
      21:11  22:20 [21']  
   D.Genys, S.Poklikajeva      
 10   Patriks Kandis 
 Eiprila Briede 
  22:20  21:18 [18']      
     L.Kaiwen, H.Hakkinen    
 15         21:15  21:15 [21']    
 L.Kaiwen, H.Hakkinen      
 2   Li Kaiwen 
 Hanna Hakkinen 
  ->    T.Pohjanpalo, R.Tuominen   3-a vieta
         L.Kaiwen, H.Hakkinen
       L.Kaiwen, H.Hakkinen   21:17  21:17 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Šukys, O.Ščerbakova    
       A.Zandovskis, A.Rulle-Titava  
     A.Zandovskis, A.Rulle-Titava   21:9  21:10 [20']   5-a vieta
     
     D.Strazdins, A.Kupca     ->
       D.Genys, S.Poklikajeva  
     D.Genys, S.Poklikajeva   21:19  21:17 [20']  
         
         
       V.Šukys, O.Ščerbakova   7-a vieta
     
       D.Strazdins, A.Kupca   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Rozenvalds, A.Babre    
   P.Rozenvalds, A.Babre   ->    
     P.Rozenvalds, A.Babre  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   .    
    ->    
     P.Kandis, E.Briede  
   P.Kandis, E.Briede     ->  
   P.Kandis, E.Briede    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.