Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-16, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Robin Schmalz 
 Marta Emili Teller 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Schmalz, M.Teller      
 16       ->      
     R.Schmalz, M.Teller    
 9   Pauls Rozenvalds 
 Arina Babre 
    21:5  21:12 [16']    
   V.Šukys, O.Ščerbakova      
 8   Vytautas Šukys 
 Oresta Ščerbakova 
  21:13  21:18 [24']      
       R.Schmalz, M.Teller  
 5   Toivo Pohjanpalo 
 Ria Tuominen 
      21:19  21:19 [22']  
 T.Pohjanpalo, R.Tuominen      
 12       ->      
     T.Pohjanpalo, R.Tuominen    
 13         21:15  21:16 [21']    
 A.Zandovskis, A.Rulle-Titava      
 4   Alens Zandovskis 
 Annija Rulle-Titava 
  ->       1-a vieta
         R.Schmalz, M.Teller
 3   Rapolas Grigaliūnas 
 Perla Murėnaitė 
        21:17  21:19 [22']
 R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė      
 14       ->      
     R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė    
 11         21:10  21:18 [19']    
 D.Strazdins, A.Kupca      
 6   Davis Strazdins 
 Anna Kupca 
  ->      
       R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė  
 7   Dovas Genys 
 Snežana Poklikajeva 
      21:11  22:20 [21']  
   D.Genys, S.Poklikajeva      
 10   Patriks Kandis 
 Eiprila Briede 
  22:20  21:18 [18']      
     L.Kaiwen, H.Hakkinen    
 15         21:15  21:15 [21']    
 L.Kaiwen, H.Hakkinen      
 2   Li Kaiwen 
 Hanna Hakkinen 
  ->    T.Pohjanpalo, R.Tuominen   3-a vieta
         L.Kaiwen, H.Hakkinen
       L.Kaiwen, H.Hakkinen   21:17  21:17 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Šukys, O.Ščerbakova    
       A.Zandovskis, A.Rulle-Titava  
     A.Zandovskis, A.Rulle-Titava   21:9  21:10 [20']   5-a vieta
     
     D.Strazdins, A.Kupca     ->
       D.Genys, S.Poklikajeva  
     D.Genys, S.Poklikajeva   21:19  21:17 [20']  
         
         
       V.Šukys, O.Ščerbakova   7-a vieta
     
       D.Strazdins, A.Kupca   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Rozenvalds, A.Babre    
   P.Rozenvalds, A.Babre   ->    
     P.Rozenvalds, A.Babre  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   .    
    ->    
     P.Kandis, E.Briede  
   P.Kandis, E.Briede     ->  
   P.Kandis, E.Briede    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.