Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian U-17 2019 , Data: 2019-10-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 33, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-04 2019-10-04 2019-10-04 2019-10-05 2019-10-05  
 1   Maksymilian Danielak    Dėl 1-32 vietos          
 M.Danielak          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [7] 10:30    M.Danielak        
 33   Mateusz Podkowinski      21:14  21:11 [17']        
 M.Podkowinski          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [39] 15:00    M.Danielak      
 17   Dmitry Lanin        21:11  21:10 [17']      
 D.Lanin          
 48       ->          
  [8] 10:30    D.Lanin        
 49   Domas Pakšys      22:20  23:21 [21']        
 D.Pakšys          
 16       ->       Dėl 1-4 vietos    
      [83] 10:35    M.Justel    
 9   Matteo Justel          21:17  21:19 [31']    
 M.Justel          
 56       ->          
  [19] 12:00    M.Justel        
 41   Sebastian Lenczewski      21:6  21:5 [16']        
 S.Lenczewski          
 24       ->          
    [40] 15:00    M.Justel      
 25   Gustavs Brečs        21:14  21:10 [21']      
 G.Brečs          
 40       ->          
  [20] 12:00    E.Peresetskii        
 57   Egor Peresetskii      21:14  21:15 [18']        
 E.Peresetskii          
 8       ->         Dėl 1-2 vietos  
        [100] 15:30    A.Wakhevitsch  
 5   Vilius Bagdanavičius            21:13  21:17 [25']  
 V.Bagdanavičius          
 60       ->          
  [9] 10:50    M.Aleksandrowicz        
 37   Michal Aleksandrowicz      21:10  21:19 [21']        
 M.Aleksandrowicz          
 28       ->          
    [41] 15:00    M.Aleksandrowicz      
 21   Andrei Sokolov        20:22  21:8  21:11 [31']      
 A.Sokolov          
 44       ->          
  [10] 10:50    T.Buza        
 53   Tomasz Buza      21:15  21:14 [19']        
 T.Buza          
 12       ->          
      [84] 10:35    A.Wakhevitsch    
 13   Charlie Driver          18:21  21:14  21:16 [39']    
 C.Driver          
 52       ->          
  [11] 11:00    C.Driver        
 45   Marcus Svensson      21:14  21:14 [21']        
 M.Svensson          
 20       ->          
    [42] 15:00    A.Wakhevitsch      
 29   Arthur Wakhevitsch        21:9  21:19 [25']      
 A.Wakhevitsch          
 36       ->          
  [12] 11:00    A.Wakhevitsch        
 61   Augustas Valatka      21:5  21:8 [17']        
 A.Valatka          
 4       ->           1-a vieta
          [109]    O.Klausholm
 3   Aleksander Mitroszewski              19:21  21:16  21:13 [43']
[1] 10:00    O.Stapleton          
 62   Oliver Stapleton    21:12  21:17 [25']          
  [21] 12:20    Y.Osvald        
 35         21:14  21:18 [28']        
 Y.Osvald          
 30   Yohan Osvald    ->          
    [43] 15:20    Y.Osvald      
 19           21:10  21:9 [23']      
 A.Garifullin          
 46   Arslan Garifullin    ->          
  [13] 11:20    A.Garifullin        
 51         17:21  21:16  21:13 [43']        
 J.Ožalas          
 14   Jonas Ožalas    ->          
      [87] 11:35    K.Kisielewski    
 11             21:14  21:17 [27']    
 S.Novikas          
 54   Simas Novikas    ->          
  [14] 11:20    M.Holub        
 43         19:21  21:9  21:12 [33']        
 M.Holub          
 22   Mateusz Holub    ->          
    [44] 15:20    K.Kisielewski      
 27           21:13  21:12 [17']      
 K.Kisielewski          
 38   Kamil Kisielewski    ->          
  [17] 11:50    K.Kisielewski        
 59         21:14  18:21  21:12 [34']        
 A.Kamalov          
 6   Artem Kamalov    ->          
        [102] 16:00    O.Klausholm  
 7               21:6  21:12 [16']  
 B.Labarthe          
 58   Baptiste Labarthe    ->          
  [15] 11:30    B.Labarthe        
 39         21:3  21:6 [15']        
 M.Mackevičius          
 26   Matas Mackevičius    ->          
    [45] 15:30    B.Labarthe      
 23           21:12  21:14 [19']      
 J.Filipowicz          
 42   Jan Filipowicz    ->          
  [22] 12:20    J.Filipowicz        
 55         21:7  21:12 [15']        
 P.Rozenvalds          
 10   Pauls Rozenvalds    ->          
      [88] 11:35    O.Klausholm    
 15             17:21  21:16  21:12 [40']    
 R.Kolesov          
 50   Roman Kolesov    ->        M.Justel   3-a vieta
  [16] 11:30    O.Klausholm    
 47         21:18  21:3 [17']      K.Kisielewski   ->
 O.Klausholm          
 18   Oskar Klausholm    ->          
    [46] 15:30    O.Klausholm      
 31           22:20  14:21  21:19 [44']      
 I.Davletbaev          
 34   Idel Davletbaev    ->          
  [18] 11:50    D.Perkowski        
 63         21:15  21:12 [18']        
 D.Perkowski          
 2   Dawid Perkowski    ->       Dėl 5-8 vietos    
         M.Danielak    
         
         M.Aleksandrowicz   ->   5-a vieta
         
         Y.Osvald     ->
         
         B.Labarthe   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       D.Lanin      
         
       E.Peresetskii   ->    
         
       T.Buza     ->  
         
       C.Driver   ->     9-a vieta
         
       A.Garifullin       ->
         
       M.Holub   ->    
         
       J.Filipowicz     ->  
         
       D.Perkowski   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     M.Podkowinski        
         
     D.Pakšys   ->      
         
     S.Lenczewski     ->    
         
     G.Brečs   ->      
         
     V.Bagdanavičius       ->  
         
     A.Sokolov   ->      
         
     M.Svensson     ->    
         
     A.Valatka   ->       17-a vieta
         
     O.Stapleton         ->
         
     J.Ožalas   ->      
         
     S.Novikas     ->    
         
     A.Kamalov   ->      
         
     M.Mackevičius       ->  
         
     P.Rozenvalds   ->      
         
     R.Kolesov     ->    
         
     I.Davletbaev   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         .  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
           A.Mitroszewski
   A.Mitroszewski           ->
   A.Mitroszewski        
    ->        
     A.Mitroszewski      
      ->      
   .        
    ->        
       A.Mitroszewski    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         A.Mitroszewski  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     .  
      ->     ->
   .        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.