Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian U-17 2019 , Data: 2019-10-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-04 2019-10-04 2019-10-05 2019-10-05  
 1   Artem Kamalov 
 Alisa Kironda 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Kamalov, A.Kironda        
 32       ->        
  [69] 19:00    A.Kamalov, A.Kironda      
 17   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
    21:13  21:13 [20']      
 D.Pakšys, J.Kelečiūtė        
 16       ->        
    [77] 10:00    A.Kamalov, A.Kironda    
 9   Arslan Garifullin 
 Diana Gilmanova 
      21:18  21:16 [21']    
 A.Garifullin, D.Gilmanova        
 24       ->        
  [70] 19:00    A.Mitroszewski, J.Wojcik      
 25   Aleksander Mitroszewski 
 Julia Wojcik 
    21:18  21:18 [23']      
 A.Mitroszewski, J.Wojcik        
 8       ->        
      [97] 15:00    K.Kisielewski, K.Kisielewska  
 5   Gustavs Brečs 
 Arina Babre 
        21:11  28:26 [27']  
 G.Brečs, A.Babre        
 28       ->        
  [73] 19:30    B.Labarthe, H.Crespel      
 21   Baptiste Labarthe 
 Herveline Crespel 
    21:13  21:9 [19']      
 B.Labarthe, H.Crespel        
 12       ->        
    [78] 10:00    K.Kisielewski, K.Kisielewska    
 13   Arkadiusz Dydynski 
 Julia Stankiewicz 
      21:18  14:21  21:17 [36']    
 A.Dydynski, J.Stankiewicz        
 20       ->        
  [71] 19:20    K.Kisielewski, K.Kisielewska      
 29   Idel Davletbaev 
 Galina Mezentseva 
    21:16  21:14 [21']      
[4] 10:00    K.Kisielewski, K.Kisielewska        
 4   Kamil Kisielewski 
 Katarzyna Kisielewska 
  21:19  21:19 [22']         1-a vieta
        [107]    D.Perkowski, A.Kosenchuk
 3   Yohan Osvald 
 Camille Pognante 
          21:19  21:17
[5] 10:20    Y.Osvald, C.Pognante        
 30   Pauls Rozenvalds 
 Arta Priedniece 
  21:7  21:12 [17']        
  [74] 19:30    Y.Osvald, C.Pognante      
 19         21:13  21:16 [20']      
 R.Kolesov, D.Potapova        
 14   Roman Kolesov 
 Daria Potapova 
  ->        
    [79] 10:00    Y.Osvald, C.Pognante    
 11           21:17  21:18 [20']    
 D.Lanin, M.Kuptcova        
 22   Dmitry Lanin 
 Mariia Kuptcova 
  ->        
  [72] 19:20    D.Lanin, M.Kuptcova      
 27         25:23  11:21  21:12 [38']      
 A.Wakhevitsch, F.Nurit        
 6   Arthur Wakhevitsch 
 Floriane Nurit 
  ->        
      [98] 15:00    D.Perkowski, A.Kosenchuk  
 7   Matteo Justel 
 Alicia Huynh 
        21:9  21:16 [21']  
[6] 10:20   E.Peresetskii, V.Isaeva        
 26   Egor Peresetskii 
 Valeriya Isaeva 
    B/Ž        
  [75] 19:50    T.Buza, M.Kowalczyk      
 23         21:19  21:10 [19']      
 T.Buza, M.Kowalczyk        
 10   Tomasz Buza 
 Martyna Kowalczyk 
  ->        
    [80] 10:00    D.Perkowski, A.Kosenchuk    
 15           21:15  21:15 [19']    
 A.Sokolov, G.Lisochkina        
 18   Andrei Sokolov 
 Galina Lisochkina 
  ->      A.Kamalov, A.Kironda   3-a vieta
  [76] 19:50    D.Perkowski, A.Kosenchuk  
 31         21:12  21:7 [16']    Y.Osvald, C.Pognante   ->
 D.Perkowski, A.Kosenchuk        
 2   Dawid Perkowski 
 Anastasiia Kosenchuk 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Mitroszewski, J.Wojcik    
       
       B.Labarthe, H.Crespel   ->   5-a vieta
       
       D.Lanin, M.Kuptcova     ->
       
       T.Buza, M.Kowalczyk   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
       
     A.Garifullin, D.Gilmanova   ->    
       
     G.Brečs, A.Babre     ->  
       
     A.Dydynski, J.Stankiewicz   ->     9-a vieta
       
     R.Kolesov, D.Potapova       ->
       
     A.Wakhevitsch, F.Nurit   ->    
       
     E.Peresetskii, V.Isaeva     ->  
       
     A.Sokolov, G.Lisochkina   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     I.Davletbaev, G.Mezentseva    
      ->    
   I.Davletbaev, G.Mezentseva      
   I.Davletbaev, G.Mezentseva   ->       17-a vieta
       
   P.Rozenvalds, A.Priedniece         ->
   P.Rozenvalds, A.Priedniece      
    ->      
     P.Rozenvalds, A.Priedniece    
      ->    
   .      
    ->      
       
   M.Justel, A.Huynh       ->  
   M.Justel, A.Huynh      
    ->      
     M.Justel, A.Huynh    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 99 100 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.