Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-10-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 4, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
21
18
21
13
 20'
21
12
21
14
 15'
21
10
21
8
 13'
126/75
51
3
1
2 Šarūnas Bilius 
 Karolis Šemeta 
18
21
13
21
 20'
19
21
21
19
21
23
 30'
21
17
18
21
21
13
 28'
152/156
-4
1
3
3 Vilmantas Pratusevičius 
 Giedrius Miestauskas 
12
21
14
21
 15'
21
19
19
21
23
21
 30'
21
16
21
17
 17'
131/136
-5
2
2
4 Andrius Montrimas 
 Anant Thapliyal 
10
21
8
21
 13'
17
21
21
18
13
21
 28'
16
21
17
21
 17'
102/144
-42
0
4

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.