Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-10-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26  
 1   Tanita Urbonienė 
 Justė Kažanauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė      
 16       ->      
  [113] 16:00    V.Bubulytė, R.Bubulienė    
 9   Kristina Nareikienė 
 Danyu Zhong 
    21:11  11:21  21:15 [29']    
[87] 14:30    V.Bubulytė, R.Bubulienė      
 8   Vaiva Bubulytė 
 Rūta Bubulienė 
  21:11  21:18 [24']      
    [123] 16:30    S.Yanouskaya, A.Nikalayeva  
 5   Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
      21:17  21:8 [18']  
[88] 14:30    S.Yanouskaya, A.Nikalayeva      
 12   Sofija Yanouskaya 
 Aryna Nikalayeva 
  21:19  21:9 [18']      
  [114] 16:00    S.Yanouskaya, A.Nikalayeva    
 13         21:12  21:8 [16']    
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 4   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->       1-a vieta
      [135] 17:30    U.Pūkaitė, R.Gečaitė
 3   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
        21:17  21:13 [21']
 A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 14       ->      
  [115] 16:00    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 11   Vaida Žitlinskaitė 
 Nastya Dariy 
    21:18  25:23 [24']    
[89] 14:30    G.Plečkaitytė, V.Suško      
 6   Gintarė Plečkaitytė 
 Viktorija Suško 
  21:19  21:11 [19']      
    [124] 16:30    U.Pūkaitė, R.Gečaitė  
 7   Ugnė Pūkaitė 
 Rugilė Gečaitė 
      21:15  21:17 [19']  
[90] 14:30    U.Pūkaitė, R.Gečaitė      
 10   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  21:6  21:8 [12']      
  [116] 16:00    U.Pūkaitė, R.Gečaitė    
 15         21:10  21:17 [15']    
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 2   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  ->    V.Bubulytė, R.Bubulienė   3-a vieta
      [136] 17:30    A.Pakšytė, A.Brikaitė
       A.Pakšytė, A.Brikaitė   21:9  21:16 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė    
    [125] 16:30    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė  
     L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė   21:14  21:7 [16']   5-a vieta
      [137] 17:30    J.Žibūdienė, J.Puchova
     G.Plečkaitytė, V.Suško     21:13  19:21  22:20 [27']
    [126] 16:30    J.Žibūdienė, J.Puchova  
     J.Žibūdienė, J.Puchova   21:11  17:21  21:15 [28']  
         
         
       T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė   7-a vieta
      [138] 17:30    G.Plečkaitytė, V.Suško
       G.Plečkaitytė, V.Suško   21:14  21:14 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Nareikienė, D.Zhong    
   K.Nareikienė, D.Zhong   ->    
    [127] 17:00    N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė  
   N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė     21:9  21:19 [16']  
   N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [139] 17:30    N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė
        21:14  21:15 [16']
   V.Žitlinskaitė, N.Dariy    
   V.Žitlinskaitė, N.Dariy   ->    
    [128] 17:00    V.Žitlinskaitė, N.Dariy  
   K.Janutaitė, M.Janutaitė     21:19  19:21  21:15 [31']  
   K.Janutaitė, M.Janutaitė    
    ->    
         
       K.Nareikienė, D.Zhong   11-a vieta
      [140] 17:30    K.Nareikienė, D.Zhong
       K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:15  21:16 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.