Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-10-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26  
 1   Žilvinas Tamošiūnas 
 Marius Tamošiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas      
 16       ->      
  [77] 13:30    Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas    
 9   Almantas Viruišis 
 Valdas Jankauskas 
    21:16  22:24  21:15 [30']    
[63] 13:10    A.Viruišis, V.Jankauskas      
 8   Alexey Rysevets 
 Ihar Tsybenka 
  21:13  21:16 [19']      
    [95] 15:00    D.Mazėtis, A.Andreliūnas  
 5   Dainius Mazėtis 
 Aurelijus Andreliūnas 
      23:21  21:18 [19']  
[64] 13:10    D.Mazėtis, A.Andreliūnas      
 12   Martinas Didžbalis 
 Šarūnas Andriulionis 
  21:11  21:11 [14']      
  [78] 13:30    D.Mazėtis, A.Andreliūnas    
 13         21:12  17:21  21:10 [27']    
 A.Butkus, D.Likas      
 4   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
  ->       1-a vieta
      [117] 16:00    U.Lazdinš, G.Klavinš
 3   Tomas Grigas 
 Laimis Fiodorovas 
        21:18  21:16 [22']
 T.Grigas, L.Fiodorovas      
 14       ->      
  [79] 14:00    U.Lazdinš, G.Klavinš    
 11   Donatas Vilimas 
 Ričardas Navaitis 
    21:15  21:18 [21']    
[65] 13:10    U.Lazdinš, G.Klavinš      
 6   Uldis Lazdinš 
 Guntis Klavinš 
  24:22  21:13 [24']      
    [96] 15:00    U.Lazdinš, G.Klavinš  
 7   Darius Sirvydis 
 Karolis Bužinskis 
      21:11  21:14 [17']  
[66] 13:10    D.Sirvydis, K.Bužinskis      
 10   Robertas Lengvenis 
 Almantas Abromaitis 
  21:8  21:9 [16']      
  [80] 14:00    R.Ražanauskas, M.Armonas    
 15         21:18  15:21  22:20 [31']    
 R.Ražanauskas, M.Armonas      
 2   Ramūnas Ražanauskas 
 Marius Armonas 
  ->    Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas   3-a vieta
      [118] 16:00    R.Ražanauskas, M.Armonas
       R.Ražanauskas, M.Armonas   16:21  21:12  21:6 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Viruišis, V.Jankauskas    
    [97] 15:00    A.Viruišis, V.Jankauskas  
     A.Butkus, D.Likas   21:15  21:18 [18']   5-a vieta
      [119] 16:30    D.Sirvydis, K.Bužinskis
     T.Grigas, L.Fiodorovas     21:13  21:19 [16']
    [98] 15:00    D.Sirvydis, K.Bužinskis  
     D.Sirvydis, K.Bužinskis   21:16  21:19 [20']  
         
         
       A.Butkus, D.Likas   7-a vieta
      [120] 16:30    T.Grigas, L.Fiodorovas
       T.Grigas, L.Fiodorovas   21:19  21:15 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Rysevets, I.Tsybenka    
   A.Rysevets, I.Tsybenka   ->    
    [99] 15:00    M.Didžbalis, Š.Andriulionis  
   M.Didžbalis, Š.Andriulionis     21:16  21:15 [16']  
   M.Didžbalis, Š.Andriulionis    
    ->     9-a vieta
      [121] 16:30    D.Vilimas, R.Navaitis
        21:13  21:16 [18']
   D.Vilimas, R.Navaitis    
   D.Vilimas, R.Navaitis   ->    
    [100] 15:00    D.Vilimas, R.Navaitis  
   R.Lengvenis, A.Abromaitis     21:15  21:18 [18']  
   R.Lengvenis, A.Abromaitis    
    ->    
         
       A.Rysevets, I.Tsybenka   11-a vieta
      [122] 16:30    R.Lengvenis, A.Abromaitis
       R.Lengvenis, A.Abromaitis   21:11  13:21  21:11 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.