Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior 2019, Data: 2019-08-15, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-16 2019-08-17 2019-08-17  
 1   Julie Franconville 
 Caroline Racloz 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Franconville, C.Racloz      
 16       ->      
  [90] 12:55    J.Franconville, C.Racloz    
 9   Signė Borisenko 
 Oresta Ščerbakova 
    21:19  21:15 [26']    
[38] 14:30    S.Slosiarikova, L.Vojtekova      
 8   Sofia Slosiarikova 
 Lucia Vojtekova 
  21:9  21:8 [17']      
    [99] 16:00    C.Kruus, R.Üprus  
 5   Catlyn Kruus 
 Ramona Üprus 
      21:11  15:21  24:22 [41']  
 C.Kruus, R.Üprus      
 12       ->      
  [87] 12:10    C.Kruus, R.Üprus    
 13   Viltė Paulauskaitė 
 Monika Sukackaitė 
    21:8  21:7 [19']    
[39] 14:30    V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė      
 4   Eiprila Briede 
 Annemarija Lorena Priede 
  21:10  21:11 [19']       1-a vieta
      [105]    C.Kruus, R.Üprus
 3   Andra Mai Hoop 
 Anna Khodyreva 
        21:18  21:11 [25']
[40] 14:50    P.Murėnaitė, V.Tarusava      
 14   Perla Murėnaitė 
 Veranika Tarusava 
  11:21  21:15  22:20 [32']      
  [93] 13:20   P.Murėnaitė, V.Tarusava    
 11           B/Ž    
 A.Remenova, M.Tarcalova      
 6   Alexandra Remenova 
 Mia Tarcalova 
  ->      
    [101] 16:10    A.Duda, A.Radziszewska  
 7   Samanta Golubickaitė 
 Gabija Mockutė 
      21:18  21:10 [27']  
[41] 14:50    L.Grønbech, A.Hong      
 10   Live Grønbech 
 Aimee Hong 
  15:21  21:19  21:19 [42']      
  [86] 11:45    A.Duda, A.Radziszewska    
 15         21:19  21:15 [29']    
 A.Duda, A.Radziszewska      
 2   Anna Duda 
 Aleksandra Radziszewska 
  ->    J.Franconville, C.Racloz   3-a vieta
     
       P.Murėnaitė, V.Tarusava   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Slosiarikova, L.Vojtekova    
     
     V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė   ->   5-a vieta
     
     A.Remenova, M.Tarcalova     ->
     
     L.Grønbech, A.Hong   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Borisenko, O.Ščerbakova    
   S.Borisenko, O.Ščerbakova   ->    
     
      ->  
   E.Briede, A.Priede    
   E.Briede, A.Priede   ->     9-a vieta
     
   A.Hoop, A.Khodyreva       ->
   A.Hoop, A.Khodyreva    
    ->    
     
   S.Golubickaitė, G.Mockutė     ->  
   S.Golubickaitė, G.Mockutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 99 100 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.