Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-09-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Aurimas Jakutis    Dėl 1-8 vietos      
[149] 17:45    A.Jakutis      
 16   Andrius Vyšniauskas    21:5  21:2 [11']      
  [164] 18:40    A.Jakutis    
 9   Ramūnas Galvanauskas      21:11  21:17 [15']    
[150] 17:45    R.Galvanauskas      
 8   Gražvydas Petrauskas    21:11  21:18 [16']      
    [179] 19:35    A.Jakutis  
 5   Ričardas Liutkus        21:17  21:12 [18']  
[151] 17:45    R.Liutkus      
 12   Darius Širmenis    21:6  21:11 [12']      
  [165] 18:40    R.Mackevičius    
 13   Marius Krutkis      21:10  21:10 [14']    
[152] 17:45    R.Mackevičius      
 4   Ramūnas Mackevičius    21:4  21:9 [14']       1-a vieta
      [193] 20:30    A.Jakutis
 3   Valerij Vasilčenko          21:13  21:15 [18']
[153] 18:10    V.Vasilčenko      
 14   Romutis Juodsnukis    21:14  21:12 [16']      
  [166] 18:40    V.Vasilčenko    
 11   Martynas Krisiukas      21:16  21:13 [23']    
[154] 18:10    D.Mitrulevičius      
 6   Dainius Mitrulevičius    21:10  21:19 [19']      
    [180] 19:35    V.Vasilčenko  
 7   Dovydas Petrauskas        21:14  21:17 [21']  
[155] 18:10    Ž.Rėklaitis      
 10   Žilvinas Rėklaitis    21:18  21:14 [18']      
  [167] 18:40    N.Molis    
 15   Darius Gabriūnas      21:9  21:9 [15']    
[156] 18:10    N.Molis      
 2   Nerijus Molis    21:17  21:17 [17']    R.Mackevičius   3-a vieta
      [194] 20:30    R.Mackevičius
       N.Molis   21:17  21:14 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Galvanauskas    
    [181] 19:35    R.Liutkus  
     R.Liutkus   21:9  21:17 [14']   5-a vieta
      [195] 20:30    R.Liutkus
     D.Mitrulevičius     21:12  26:24 [21']
    [182] 19:35    Ž.Rėklaitis  
     Ž.Rėklaitis   21:17  21:18 [21']  
         
         
       R.Galvanauskas   7-a vieta
         D.Mitrulevičius
       D.Mitrulevičius   21:12  13:21  21:15 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Vyšniauskas      
  [168] 18:40    G.Petrauskas    
   G.Petrauskas   21:7  21:6 [14']    
    [183] 19:35    G.Petrauskas  
   D.Širmenis     21:18  21:12 [20']  
  [169] 19:05    M.Krutkis    
   M.Krutkis   23:21  21:19 [21']     9-a vieta
      [196] 20:30    R.Juodsnukis
   R.Juodsnukis       18:21  21:15  21:12 [28']
  [170] 19:05    R.Juodsnukis    
   M.Krisiukas   21:19  21:8 [16']    
    [184] 19:35    R.Juodsnukis  
   D.Petrauskas     6:21  21:19  25:23 [29']  
  [171] 19:05    D.Gabriūnas    
   D.Gabriūnas   21:16  11:21  21:15 [28']    
         
       M.Krutkis   11-a vieta
         D.Gabriūnas
       D.Gabriūnas   21:14  21:8 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Vyšniauskas    
     
     D.Širmenis   ->   13-a vieta
     
     M.Krisiukas     ->
     
     D.Petrauskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.