Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-09-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Aurelijus Andreliūnas 
 Nerijus Molis 
  Dėl 1-8 vietos      
[58] 12:55    A.Andreliūnas, N.Molis      
 16   Joris Sodeika 
 Andrius Vyšniauskas 
  21:12  21:6 [12']      
  [81] 14:15    A.Andreliūnas, N.Molis    
 9   Karolis Bužinskis 
 Augustinas Stankevičius 
    21:15  21:19 [16']    
[59] 12:55    K.Bužinskis, A.Stankevičius      
 8   Ramūnas Galvanauskas 
 Egidijus Bubulis 
  21:8  20:22  21:17 [26']      
    [105] 15:35    A.Andreliūnas, N.Molis  
 5   Vilius Klimantavičius 
 Vaidas Šmitas 
      21:7  21:11 [14']  
[60] 12:55    V.Klimantavičius, V.Šmitas      
 12   Dainius Mitrulevičius 
 Žilvinas Rėklaitis 
  21:12  21:15 [17']      
  [82] 14:15    V.Klimantavičius, V.Šmitas    
 13   Saulius Pilinkus 
 Darius Širmenis 
    20:22  21:10  21:18 [29']    
[61] 12:55    A.Liutkus, R.Liutkus      
 4   Artūras Liutkus 
 Ričardas Liutkus 
  21:9  21:11 [12']       1-a vieta
      [129] 16:55    A.Andreliūnas, N.Molis
 3   Ramūnas Mackevičius 
 Kęstas Supronas 
        21:10  21:15 [15']
[62] 12:55    R.Mackevičius, K.Supronas      
 14   Valdemaras Ragaliauskas 
 Povilas Marčiukaitis 
  21:12  21:17 [16']      
  [83] 14:15    R.Mackevičius, K.Supronas    
 11   Andrius Kvietkauskas 
 Donatas Vilimas 
    16:21  21:8  21:13 [21']    
[63] 12:55    Č.Bankauskas, J.Žitkauskas      
 6   Česlovas Bankauskas 
 Julius Žitkauskas 
  21:15  21:13 [13']      
    [106] 15:35    V.Liutika, R.Vasilevskis  
 7   Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
      21:10  19:21  21:13 [25']  
[64] 12:55    V.Liutika, R.Vasilevskis      
 10   Dovydas Petrauskas 
 Gražvydas Petrauskas 
  23:21  21:13 [23']      
  [84] 14:15    V.Liutika, R.Vasilevskis    
 15   Martynas Krisiukas 
 Raimondas Šulskis 
    28:30  21:18  21:19 [35']    
[65] 13:25    R.Budrikas, K.Koira      
 2   Rolandas Budrikas 
 Kęstutis Koira 
  21:10  21:8 [13']    V.Klimantavičius, V.Šmitas   3-a vieta
      [130] 16:55    R.Mackevičius, K.Supronas
       R.Mackevičius, K.Supronas   21:13  21:12 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Bužinskis, A.Stankevičius    
    [107] 15:35    K.Bužinskis, A.Stankevičius  
     A.Liutkus, R.Liutkus   23:21  14:21  21:18 [28']   5-a vieta
      [131] 16:55    K.Bužinskis, A.Stankevičius
     Č.Bankauskas, J.Žitkauskas     21:13  21:14 [17']
    [108] 15:35    R.Budrikas, K.Koira  
     R.Budrikas, K.Koira   ->  
         
         
       A.Liutkus, R.Liutkus   7-a vieta
      [132] 16:55   A.Liutkus, R.Liutkus
       Č.Bankauskas, J.Žitkauskas   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Sodeika, A.Vyšniauskas      
  [85] 14:15    R.Galvanauskas, E.Bubulis    
   R.Galvanauskas, E.Bubulis   21:3  21:14 [13']    
    [109] 15:35    R.Galvanauskas, E.Bubulis  
   D.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis     21:16  15:21  21:16 [28']  
  [86] 14:15    D.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis    
   S.Pilinkus, D.Širmenis   21:12  21:7 [15']     9-a vieta
      [133] 16:55    R.Galvanauskas, E.Bubulis
   V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis       21:16  21:13 [17']
  [87] 14:15    V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis    
   A.Kvietkauskas, D.Vilimas   21:18  17:21  21:17 [27']    
    [110] 15:35    V.Ragaliauskas, P.Marčiukaitis  
   D.Petrauskas, G.Petrauskas     21:8  21:12 [14']  
  [88] 14:15    D.Petrauskas, G.Petrauskas    
   M.Krisiukas, R.Šulskis   21:9  21:18 [15']    
         
       D.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis   11-a vieta
      [134] 16:55    D.Mitrulevičius, Ž.Rėklaitis
       D.Petrauskas, G.Petrauskas   22:20  21:11 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Sodeika, A.Vyšniauskas    
    [111] 15:35    J.Sodeika, A.Vyšniauskas  
     S.Pilinkus, D.Širmenis   21:17  17:21  21:18 [28']   13-a vieta
      [135] 16:55    A.Kvietkauskas, D.Vilimas
     A.Kvietkauskas, D.Vilimas     21:18  21:8 [14']
    [112] 15:35    A.Kvietkauskas, D.Vilimas  
     M.Krisiukas, R.Šulskis   21:18  21:7 [15']  
         
         
       S.Pilinkus, D.Širmenis   15-a vieta
     
       M.Krisiukas, R.Šulskis   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 99 100 
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.