Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-11-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Valerij Vasilčenko    Dėl 1-8 vietos      
 V.Vasilčenko      
 16       ->      
  [174] 21:00    V.Vasilčenko    
 9   Saulius Venslovas      20:22  21:17  21:11 [34']    
[160] 20:00    V.Galiauskas      
 8   Vidmantas Galiauskas    22:20  13:21  21:13 [32']      
    [189] 21:30    V.Ragaliauskas  
 5   Ričardas Jakimavičius        21:17  26:24 [25']  
[161] 20:00    V.Ragaliauskas      
 12   Valdemaras Ragaliauskas    21:14  21:16 [16']      
  [175] 21:00    V.Ragaliauskas    
 13         21:9  11:21  21:17 [29']    
 Ž.Rėklaitis      
 4   Žilvinas Rėklaitis    ->       1-a vieta
      [202] 22:30    R.Mackevičius
 3   Laurynas Mitrulevičius          21:14  21:11 [16']
 L.Mitrulevičius      
 14       ->      
  [176] 21:00    L.Mitrulevičius    
 11   Darius Širmenis      24:22  17:21  21:19 [32']    
[162] 20:00   R.Galvanauskas      
 6   Ramūnas Galvanauskas      B/Ž      
    [190] 22:00    R.Mackevičius  
 7   Romutis Juodsnukis        21:14  21:8 [15']  
[163] 20:00   R.Juodsnukis      
 10   Martynas Krisiukas      B/Ž      
  [177] 21:00    R.Mackevičius    
 15         15:21  21:4  21:12 [21']    
 R.Mackevičius      
 2   Ramūnas Mackevičius    ->    V.Vasilčenko   3-a vieta
      [203] 22:30    L.Mitrulevičius
       L.Mitrulevičius   21:10  21:18 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Galiauskas    
    [191] 22:00    Ž.Rėklaitis  
     Ž.Rėklaitis   21:13  21:12 [17']   5-a vieta
      [204] 22:30    R.Juodsnukis
     R.Galvanauskas     21:19  21:11 [18']
    [192] 22:00    R.Juodsnukis  
     R.Juodsnukis   20:22  21:16  21:19 [31']  
         
         
       V.Galiauskas   7-a vieta
      [205] 22:30    V.Galiauskas
       R.Galvanauskas   21:16  21:12 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Venslovas    
   S.Venslovas   ->    
    [178] 21:00    S.Venslovas  
   R.Jakimavičius     21:10  21:9 [15']  
   R.Jakimavičius    
    ->     9-a vieta
      [193] 22:00 
        ->
   D.Širmenis    
   D.Širmenis   ->    
    [179] 21:00   
   M.Krisiukas     ->  
   M.Krisiukas    
    ->    
         
       R.Jakimavičius   11-a vieta
      [194] 22:00 
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.