Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys      
 16       ->      
  [158] 18:40   D.Pakšys    
 9   Deivydas Žilinskas      21:4  21:2 [17']    
[149] 18:15   A.Juknevičius      
 8   Arnas Juknevičius    22:20  18:21  21:18 [38']      
    [169] 19:30   D.Pakšys  
 5   Deinoras Gudavičius        20:22  21:13  21:15 [36']  
[150] 18:15   D.Gudavičius      
 12   Jonas Maziliauskas    21:13  21:15 [20']      
  [159] 18:40   D.Gudavičius    
 13   Ignas Račas      21:6  21:17 [21']    
[151] 18:15   M.Gedrimas      
 4   Markas Gedrimas    21:14  21:12 [19']       1-a vieta
      [181] 19:50   D.Pakšys
 3   Dovas Genys          21:17  21:16 [25']
 D.Genys      
 14       ->      
  [160] 18:40   D.Genys    
 11   Deividas Paškevičius      21:12  21:8 [19']    
[152] 18:15   V.Šukys      
 6   Vytautas Šukys    21:12  21:16 [18']      
    [170] 19:30   D.Genys  
 7   Matas Mackevičius        21:16  21:9 [20']  
[153] 18:15   M.Mackevičius      
 10   Justas Balsys    21:13  19:21  21:18 [34']      
  [161] 19:05   S.Skurdauskas    
 15         15:21  21:19  21:16 [37']    
 S.Skurdauskas      
 2   Simas Skurdauskas    ->    D.Gudavičius   3-a vieta
      [182] 20:15   D.Gudavičius
       S.Skurdauskas   21:15  21:18 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Juknevičius    
    [171] 19:30   M.Gedrimas  
     M.Gedrimas   21:10  21:12 [20']   5-a vieta
      [183] 20:15   M.Gedrimas
     V.Šukys     21:13  1:0 [13']
    [172] 19:30   V.Šukys  
     M.Mackevičius   21:16  10:21  21:16 [31']  
         
         
       A.Juknevičius   7-a vieta
      [184] 20:15   A.Juknevičius
       M.Mackevičius   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Žilinskas    
   D.Žilinskas   ->    
    [173] 19:30   J.Maziliauskas  
   J.Maziliauskas     21:0  
  [162] 19:05   J.Maziliauskas    
   I.Račas   21:15  21:14 [21']     9-a vieta
      [185] 20:15   J.Balsys
        18:21  21:13  21:17 [26']
   D.Paškevičius    
   D.Paškevičius   ->    
    [174] 19:30   J.Balsys  
   J.Balsys     24:26  21:19  21:18 [34']  
   J.Balsys    
    ->    
         
       D.Žilinskas   11-a vieta
      [186] 20:15   D.Paškevičius
       D.Paškevičius   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     I.Račas  
     I.Račas   ->   13-a vieta
       I.Račas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.