Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ), Data: 2019-10-19, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Urtė Mackevičiūtė 
 Nomeda Seniūnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Mackevičiūtė, N.Seniūnaitė      
 16       ->      
  [81] 14:15   U.Mackevičiūtė, N.Seniūnaitė    
 9   Giedra Velykytė 
 Gretė Velykytė 
    21:15  21:13 [28']    
[67] 13:30   F.Balčiukynaitė, V.Žakaitytė      
 8   Fausta Balčiukynaitė 
 Viltė Žakaitytė 
  9:21  25:23  21:15 [34']      
    [102] 15:30   U.Mackevičiūtė, N.Seniūnaitė  
 5   Gabija Beržinskaitė 
 Liepa Budrytė 
      21:12  22:24  21:16 [36']  
[68] 13:30   G.Beržinskaitė, L.Budrytė      
 12   Ema Pocevičiūtė 
 Kamilė Zverkaitė 
  21:12  21:4 [20']      
  [82] 14:15   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė    
 13         21:16  21:16 [26']    
 E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė      
 4   Emilija Elzbergaitė 
 Astrėja Nutautaitė 
  ->       1-a vieta
      [122] 16:40   U.Mackevičiūtė, N.Seniūnaitė
 3   Viktorija Bernotaitė 
 Gustė Gedminaitė 
        21:18  21:13 [28']
 V.Bernotaitė, G.Gedminaitė      
 14       ->      
  [83] 14:15   V.Bernotaitė, G.Gedminaitė    
 11   Ūla Budrytė 
 Monika Čiuželytė 
    12:21  21:4  21:13 [30']    
[69] 13:30   A.Mažulytė, U.Tiškutė      
 6   Aušrinė Mažulytė 
 Ugnė Tiškutė 
  21:2  21:6 [19']      
    [103] 15:30   V.Bernotaitė, G.Gedminaitė  
 7   Marija Kolojanskaitė 
 Skaistė Liutkutė 
      21:15  21:14 [27']  
[70] 13:30   E.Kelpšaitė, M.Monkevičiūtė      
 10   Erta Kelpšaitė 
 Mėta Monkevičiūtė 
  21:19  15:21  22:20 [37']      
  [84] 14:15   E.Dindaitė, A.Krutkytė    
 15         21:12  21:10 [25']    
 E.Dindaitė, A.Krutkytė      
 2   Elzė Dindaitė 
 Adelė Krutkytė 
  ->    E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė   3-a vieta
      [123] 16:40   E.Dindaitė, A.Krutkytė
       E.Dindaitė, A.Krutkytė   21:14  21:18 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     F.Balčiukynaitė, V.Žakaitytė    
    [104] 15:30   G.Beržinskaitė, L.Budrytė  
     G.Beržinskaitė, L.Budrytė   21:13  21:15 [24']   5-a vieta
      [124] 16:40   A.Mažulytė, U.Tiškutė
     A.Mažulytė, U.Tiškutė     16:21  22:20  23:21 [40']
    [105] 15:30   A.Mažulytė, U.Tiškutė  
     E.Kelpšaitė, M.Monkevičiūtė   21:10  21:8 [20']  
         
         
       F.Balčiukynaitė, V.Žakaitytė   7-a vieta
      [125] 16:40   F.Balčiukynaitė, V.Žakaitytė
       E.Kelpšaitė, M.Monkevičiūtė   21:9  21:14 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Velykytė, G.Velykytė    
   G.Velykytė, G.Velykytė   ->    
    [85] 14:40   G.Velykytė, G.Velykytė  
   E.Pocevičiūtė, K.Zverkaitė     21:7  21:5 [60']  
   E.Pocevičiūtė, K.Zverkaitė    
    ->     9-a vieta
      [106] 15:50   G.Velykytė, G.Velykytė
        21:8  21:17 [20']
   Ū.Budrytė, M.Čiuželytė    
   Ū.Budrytė, M.Čiuželytė   ->    
    [86] 14:40   M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė  
   M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė     21:6  21:4 [21']  
   M.Kolojanskaitė, S.Liutkutė    
    ->    
         
       E.Pocevičiūtė, K.Zverkaitė   11-a vieta
      [107] 15:50   E.Pocevičiūtė, K.Zverkaitė
       Ū.Budrytė, M.Čiuželytė   21:3  21:8 [50']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.