Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29  
 1   Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Januška, A.Slušnys      
 16       ->      
  [77] 13:15   D.Rumšys, V.Stončius    
 9   Audrius Vilčinskas 
 Marius Brazauskas 
    21:16  22:20 [25']    
[59] 12:25   D.Rumšys, V.Stončius      
 8   Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
  21:11  21:16 [22']      
    [97] 14:05   D.Rumšys, V.Stončius  
 5   Jovitas Gatelis 
 Saulius Eibukas 
      22:20  21:12 [33']  
[60] 12:25   J.Gatelis, S.Eibukas      
 12   Egidijus Peleckis 
 Raimundas Masevičius 
  21:8  21:16 [20']      
  [78] 13:15   J.Gatelis, S.Eibukas    
 13   Jonas Seniūnas 
 Laimis Fiodorovas 
    14:21  21:17  21:19 [44']    
[61] 12:25   S.Galentas, A.Jachontovas      
 4   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  21:8  21:16 [27']       1-a vieta
      [116] 15:20   D.Rumšys, V.Stončius
 3   Andžej Mackevič 
 Andžej Mackevič (jr) 
        22:20  20:22  21:17 [38']
[62] 12:25   A.Mackevič, A.Mackevič (jr)      
 14   Aidas Giedrikas 
 Gediminas Buntis 
  21:16  22:20 [24']      
  [79] 13:15   S.Stravinskas, N.Valuckas    
 11   Ramūnas Ražanauskas 
 Simas Malakauskas 
    25:23  21:19 [28']    
[63] 12:50   S.Stravinskas, N.Valuckas      
 6   Salvijus Stravinskas 
 Nerijus Valuckas 
  21:13  21:15 [29']      
    [98] 14:05   G.Fridricas, P.Bartušis  
 7   Kristijonas Jucys 
 Augustas Valatka 
      22:20  21:18 [31']  
[64] 12:50   A.Nikitin, D.Golubickas      
 10   Artiom Nikitin 
 Deividas Golubickas 
  22:24  21:4  21:17 [33']      
  [80] 13:15   G.Fridricas, P.Bartušis    
 15   Gediminas Fridricas 
 Petras Bartušis 
    22:20  21:14 [24']    
[65] 12:50   G.Fridricas, P.Bartušis      
 2   Mindaugas Butautas 
 Tomas Tiškus 
  22:20  21:19 [22']    J.Gatelis, S.Eibukas   3-a vieta
      [117] 15:20   J.Gatelis, S.Eibukas
       S.Stravinskas, N.Valuckas   21:17  21:15 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Januška, A.Slušnys    
    [99] 14:30   S.Januška, A.Slušnys  
     S.Galentas, A.Jachontovas   21:10  21:18 [24']   5-a vieta
      [118] 15:20   A.Mackevič, A.Mackevič (jr)
     A.Mackevič, A.Mackevič (jr)     18:21  21:17  21:18 [34']
    [100] 14:30   A.Mackevič, A.Mackevič (jr)  
     A.Nikitin, D.Golubickas   21:13  21:14 [22']  
         
         
       S.Galentas, A.Jachontovas   7-a vieta
      [119] 15:20   A.Nikitin, D.Golubickas
       A.Nikitin, D.Golubickas   21:14  21:18 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vilčinskas, M.Brazauskas    
   A.Vilčinskas, M.Brazauskas   ->    
    [101] 14:30   A.Vilčinskas, M.Brazauskas  
   E.Peleckis, R.Masevičius     21:16  17:21  21:18 [37']  
  [81] 13:40   J.Seniūnas, L.Fiodorovas    
   J.Seniūnas, L.Fiodorovas   21:16  21:18 [28']     9-a vieta
      [120] 15:20   A.Vilčinskas, M.Brazauskas
   A.Giedrikas, G.Buntis       21:18  18:21  21:16 [42']
  [82] 13:40   A.Giedrikas, G.Buntis    
   R.Ražanauskas, S.Malakauskas   21:12  12:21  21:17 [31']    
    [102] 14:30   M.Butautas, T.Tiškus  
   K.Jucys, A.Valatka     21:11  21:18 [19']  
  [83] 13:40   M.Butautas, T.Tiškus    
   M.Butautas, T.Tiškus   21:16  21:19 [23']    
         
       J.Seniūnas, L.Fiodorovas   11-a vieta
      [121] 15:20   A.Giedrikas, G.Buntis
       A.Giedrikas, G.Buntis   16:21  21:15  21:18 [34']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Peleckis, R.Masevičius  
     E.Peleckis, R.Masevičius   ->   13-a vieta
      [122] 15:20   K.Jucys, A.Valatka
     R.Ražanauskas, S.Malakauskas     21:10  21:8 [22']
    [103] 14:30   K.Jucys, A.Valatka  
     K.Jucys, A.Valatka   21:13  21:19 [22']  
         
         
        15-a vieta
       R.Ražanauskas, S.Malakauskas
       R.Ražanauskas, S.Malakauskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 99 100 
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.