Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Butautas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
17
21
17
21
 22'
18
21
21
12
20
22
 33'
93/97
-4
0
3
2 Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
21
17
21
17
 22'
21
18
15
21
17
21
 34'
95/94
1
1
2
3 Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
21
18
12
21
22
20
 33'
18
21
21
15
21
17
 34'
115/112
3
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
21
15
21
15
 22'
21
10
21
14
 14'
84/54
30
2
1
2 Vidmantas Galiauskas 
 Renata Staupelienė 
15
21
15
21
 22'
14
21
15
21
 22'
59/84
-25
0
3
3 Sigitas Galentas 
 Vaida Daugėlienė 
10
21
14
21
 14'
21
14
21
15
 22'
66/71
-5
1
2



2019-06-29  
   1-a vieta
 2    Robertas Giedraitis,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė  
[50] 12:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
 5    Aleksas Tamašauskas,  Modesta Kožkuvienė   11:21  21:16  21:19 [28']
   



2019-06-29  
   3-a vieta
 3    Gediminas Fridricas,  Evelina Keturakytė  
[51] 12:00   G.Fridricas, E.Keturakytė
 6    Sigitas Galentas,  Vaida Daugėlienė   18:21  21:13  21:9 [30']
   



2019-06-29  
   5-a vieta
 1    Mindaugas Butautas,  Ernesta Grigeliūnienė  
[52] 12:00   M.Butautas, E.Grigeliūnienė
 4    Vidmantas Galiauskas,  Renata Staupelienė   21:12  21:12 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.