Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Butautas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
17
21
17
21
 22'
18
21
21
12
20
22
 33'
93/97
-4
0
3
2 Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
21
17
21
17
 22'
21
18
15
21
17
21
 34'
95/94
1
1
2
3 Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
21
18
12
21
22
20
 33'
18
21
21
15
21
17
 34'
115/112
3
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
21
15
21
15
 22'
21
10
21
14
 14'
84/54
30
2
1
2 Vidmantas Galiauskas 
 Renata Staupelienė 
15
21
15
21
 22'
14
21
15
21
 22'
59/84
-25
0
3
3 Sigitas Galentas 
 Vaida Daugėlienė 
10
21
14
21
 14'
21
14
21
15
 22'
66/71
-5
1
2



2019-06-29  
   1-a vieta
 2    Robertas Giedraitis,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė  
[50] 12:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
 5    Aleksas Tamašauskas,  Modesta Kožkuvienė   11:21  21:16  21:19 [28']
   



2019-06-29  
   3-a vieta
 3    Gediminas Fridricas,  Evelina Keturakytė  
[51] 12:00   G.Fridricas, E.Keturakytė
 6    Sigitas Galentas,  Vaida Daugėlienė   18:21  21:13  21:9 [30']
   



2019-06-29  
   5-a vieta
 1    Mindaugas Butautas,  Ernesta Grigeliūnienė  
[52] 12:00   M.Butautas, E.Grigeliūnienė
 4    Vidmantas Galiauskas,  Renata Staupelienė   21:12  21:12 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.