Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas, Data: 2020-02-22, Vieta: KTU sporto salė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22 2020-02-22  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames      
 16       ->      
  [11] 11:20   M.Šames    
 9   Marius Brazauskas      21:10  21:17 [26']    
[1] 10:30   R.Šileris      
 8   Renaldas Šileris    21:12  21:7 [7']      
    [21] 12:35   M.Šames  
 5   Andrius Montrimas        21:9  21:8 [23']  
[2] 10:30   P.Bertašius      
 12   Paulius Bertašius    19:21  21:19  21:16 [20']      
  [12] 11:20   M.Maulė    
 13    Dominykas Jankauskas      21:12  21:18 [26']    
[3] 10:30   M.Maulė      
 4   Mantas Maulė    21:4  21:6 [7']       1-a vieta
      [31] 13:25   M.Šames
 3   Gedmantas Čepkauskas          21:11  21:9 [21']
[4] 10:30   G.Čepkauskas      
 14   Rimas Pauliukevičius    21:8  21:15 [7']      
  [13] 11:45   K.Reimeris    
 11   Benas Davidonis      21:16  21:18 [25']    
[5] 10:55   K.Reimeris      
 6   Karolis Reimeris    21:16  21:17 [14']      
    [22] 12:35   B.Vaškevičius  
 7   Juozas Adomaitis        14:11 [15']  
[6] 10:55   J.Adomaitis      
 10   Kasparas Vilkevičius    23:21  21:14 [14']      
  [14] 11:45   B.Vaškevičius    
 15         21:10  21:9 [16']    
 B.Vaškevičius      
 2   Benas Vaškevičius    ->    M.Maulė   3-a vieta
      [32] 13:25   M.Maulė
       K.Reimeris     B/Ž
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Šileris    
    [23] 12:35   R.Šileris  
     P.Bertašius   21:15  21:12 [23']   5-a vieta
      [33] 13:50   R.Šileris
     G.Čepkauskas     21:9  21:12 [21']
    [24] 12:35   G.Čepkauskas  
     J.Adomaitis   21:9  21:15 [18']  
         
         
       P.Bertašius   7-a vieta
      [34] 13:50   P.Bertašius
       J.Adomaitis   21:12  21:12 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Brazauskas    
   M.Brazauskas   ->    
    [25] 13:00   A.Montrimas  
   A.Montrimas     21:15  21:8 [32']  
  [15] 11:45   A.Montrimas    
    .Jankauskas   21:8  21:9 [18']     9-a vieta
      [35] 13:50   B.Davidonis
   R.Pauliukevičius       18:21  21:17  24:22 [36']
  [16] 11:45   B.Davidonis    
   B.Davidonis   21:16  21:15 [20']    
    [26] 13:00   B.Davidonis  
   K.Vilkevičius     21:14  18:21  21:12 [38']  
   K.Vilkevičius    
    ->    
         
       M.Brazauskas   11-a vieta
      [36] 13:50   K.Vilkevičius
       K.Vilkevičius   21:13  21:11 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
      .Jankauskas  
      .Jankauskas   ->   13-a vieta
      [37] 14:15   R.Pauliukevičius
     R.Pauliukevičius     21:14  21:11 [8']
     R.Pauliukevičius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.