Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj), Data: 2019-05-18, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 31, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Nojus Tenikaitis    Dėl 1-16 vietos        
 N.Tenikaitis        
 32       ->        
  [83] 16:45   A.Zavackas      
 17   Mindaugas Butkus      21:14  21:10 [22']      
[65] 15:20   A.Zavackas        
 16   Adomas Zavackas    21:18  21:16 [21']        
    [98] 18:05   E.Jonkus    
 9   Titas Žibūda        21:19  21:7 [23']    
[66] 15:20   T.Žibūda        
 24   Gustas Čekavičius    21:7  21:4 [17']        
  [84] 17:05   E.Jonkus      
 25   Emilius Klarenbeek      21:11  21:8 [18']      
[67] 15:20   E.Jonkus        
 8   Emilis Jonkus      B/Ž        
      [110] 19:05   E.Jonkus  
 5   Pijus Sutkaitis          21:16  21:8 [23']  
[68] 15:40   P.Sutkaitis        
 28   Martynas Plauška    21:9  21:13 [19']        
  [85] 17:05   D.Leonovič      
 21   Jokūbas Kazlauskas      15:21  21:14  21:17 [30']      
[69] 15:40   D.Leonovič        
 12   Daniel Leonovič    21:15  21:9 [19']        
    [99] 18:25   K.Sakalauskas    
 13   Adas Kaminskas        21:12  21:11 [20']    
[70] 15:40   A.Kaminskas        
 20   Miras Aitmagambetov    21:13  21:13 [22']        
  [86] 17:05   K.Sakalauskas      
 29   Nojus Šabasevičius      21:18  21:12 [24']      
[71] 15:40   K.Sakalauskas        
 4   Kipras Sakalauskas    21:6  21:9 [17']         1-a vieta
        [118] 19:45   U.Mikalauskas
 3   Rokas Lesinskas            18:21  21:9  21:18 [34']
[72] 16:00   R.Lesinskas        
 30   Bronius Karsokas    21:3  21:11 [19']        
  [87] 17:05   R.Lesinskas      
 19   Ernestas Pocej      21:3  21:8 [18']      
[73] 16:00   M.Stravinskas        
 14   Matas Stravinskas    21:14  17:21  21:18 [32']        
    [100] 18:25   R.Lesinskas    
 11   Ričard Kim        21:18  15:21  21:16 [39']    
[74] 16:00   R.Kim        
 22   Jurgis Jatulis    21:11  21:8 [18']        
  [88] 17:25   R.Kim      
 27   Matas Špakauskas      21:12  21:7 [18']      
[75] 16:00   M.Šatkauskas        
 6   Mantas Šatkauskas    21:9  21:7 [16']        
      [111] 19:25   U.Mikalauskas  
 7   Benediktas Kamantauskas          15:21  21:19  21:16 [38']  
[76] 16:20   B.Kamantauskas        
 26   Danielius Sukanka    21:4  21:2 [13']        
  [89] 17:25   B.Kamantauskas      
 23   Paulius Jakubčionis      22:20  20:22  21:14 [34']      
[77] 16:20   M.Lukonas        
 10   Mantas Lukonas    19:21  21:12  21:19 [30']        
    [101] 18:25   U.Mikalauskas    
 15   Adomas Mažeika        17:21  21:16  21:13 [33']    
[78] 16:20   D.Špakauskas        
 18   Daugirdas Špakauskas    21:13  24:22 [26']      K.Sakalauskas   3-a vieta
  [90] 17:25   U.Mikalauskas   [119] 20:10   K.Sakalauskas
 31   Sviatoslav Papušin      21:9  21:17 [24']    R.Lesinskas   21:16  21:19 [29']
[79] 16:20   U.Mikalauskas        
 2   Ugnius Mikalauskas    21:4  21:4 [13']     Dėl 5-8 vietos    
       A.Zavackas    
      [112] 19:25   A.Zavackas  
       D.Leonovič   21:0   5-a vieta
        [120] 20:10   R.Kim
       R.Kim     21:18  21:15 [21']
      [113] 19:25   R.Kim  
       B.Kamantauskas   21:17  22:20 [25']  
           
           
         D.Leonovič   7-a vieta
       
         B.Kamantauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     N.Tenikaitis      
    [102] 18:25   N.Tenikaitis    
     T.Žibūda   18:21  21:12  21:10 [30']    
      [114] 19:25   P.Sutkaitis  
     P.Sutkaitis     21:15  21:15 [21']  
    [103] 18:45   P.Sutkaitis    
     A.Kaminskas   17:21  21:19  22:20 [26']     9-a vieta
        [121] 20:10   M.Šatkauskas
     M.Stravinskas       23:21  21:9 [13']
    [104] 18:45   M.Šatkauskas    
     M.Šatkauskas   21:15  21:14 [22']    
      [115] 19:45   M.Šatkauskas  
     M.Lukonas     21:0  
    [105] 18:45   M.Lukonas    
     D.Špakauskas   21:19  22:20 [26']    
           
         N.Tenikaitis   11-a vieta
       
         M.Lukonas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Žibūda    
       
       A.Kaminskas   ->   13-a vieta
       
       M.Stravinskas     ->
       
       D.Špakauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Butkus      
   M.Butkus   ->      
    [106] 18:45   M.Butkus    
   G.Čekavičius     21:17  21:19 [21']    
  [91] 17:45   G.Čekavičius      
   E.Klarenbeek     B/Ž      
      [116] 19:45   M.Aitmagambetov  
   M.Plauška       21:17  21:9 [18']  
  [92] 17:45   M.Plauška      
   J.Kazlauskas   21:19  21:12 [23']      
    [107] 19:05   M.Aitmagambetov    
   M.Aitmagambetov     21:0    
  [93] 17:45   M.Aitmagambetov      
   N.Šabasevičius   21:14  21:7 [21']       17-a vieta
        [122] 20:10   M.Aitmagambetov
   B.Karsokas         21:18  13:21  21:12 [31']
  [94] 17:45   E.Pocej      
   E.Pocej   21:11  21:14 [20']      
    [108] 19:05   E.Pocej    
   J.Jatulis     21:19  21:15 [21']    
  [95] 18:05   J.Jatulis      
   M.Špakauskas   16:21  21:10  21:9 [23']      
      [117] 19:45   E.Pocej  
   D.Sukanka       21:15  21:19 [24']  
  [96] 18:05   P.Jakubčionis      
   P.Jakubčionis   21:4  21:4 [15']      
    [109] 19:05   P.Jakubčionis    
   A.Mažeika     21:0    
  [97] 18:05   A.Mažeika      
   S.Papušin   21:6  21:8 [15']    M.Butkus   19-a vieta
       
         P.Jakubčionis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Čekavičius    
       
       M.Plauška   ->   21-a vieta
       
       J.Jatulis     ->
       
       A.Mažeika   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     E.Klarenbeek   ->    
       
     J.Kazlauskas     ->  
       
     N.Šabasevičius   ->     25-a vieta
       
     B.Karsokas       ->
       
     M.Špakauskas   ->    
       
     D.Sukanka     ->  
       
     S.Papušin   ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 98 99 
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.