Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior 2019 (N4), Data: 2019-06-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-08 2019-06-08 2019-06-08 2019-06-08  
 1   Nomeda Seniūnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 N.Seniūnaitė      
 16       ->      
  [3] 10:00    N.Seniūnaitė    
 9   Augustė Klimaitė      21:2  21:3 [13']    
[1] 10:00    U.Ivanauskaitė      
 8   Uma Ivanauskaitė    21:17  21:11 [22']      
    [13] 10:25    N.Seniūnaitė  
 5   Gabija Beržinskaitė        21:13  21:9 [16']  
 G.Beržinskaitė      
 12       ->      
  [4] 10:00    G.Beržinskaitė    
 13         21:17  18:21  21:14 [25']    
 A.Krutkytė      
 4   Adelė Krutkytė    ->       1-a vieta
      [27] 11:15    G.Vancevičiūtė
 3   Urtė Gatelytė          21:18  18:21  22:20 [32']
 U.Gatelytė      
 14       ->      
  [5] 10:00    G.Vancevičiūtė    
 11         21:15  21:9 [17']    
 G.Vancevičiūtė      
 6   Goda Vancevičiūtė    ->      
    [14] 10:25    G.Vancevičiūtė  
 7   Mila Leonovič        21:12  21:8 [17']  
 M.Leonovič      
 10       ->      
  [6] 10:00    E.Dindaitė    
 15         21:11  21:11 [16']    
 E.Dindaitė      
 2   Elzė Dindaitė    ->    G.Beržinskaitė   3-a vieta
      [28] 11:15    E.Dindaitė
       E.Dindaitė   21:14  22:20 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Ivanauskaitė    
    [15] 10:25    A.Krutkytė  
     A.Krutkytė   21:13  21:15 [14']   5-a vieta
      [29] 11:15    U.Gatelytė
     U.Gatelytė     21:5  21:12 [13']
    [16] 10:25    U.Gatelytė  
     M.Leonovič   21:8  21:5 [12']  
         
         
       U.Ivanauskaitė   7-a vieta
      [30] 11:15    M.Leonovič
       M.Leonovič   21:16  21:12 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Klimaitė    
   A.Klimaitė   ->    
     A.Klimaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Klimaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.