Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
 D.Tankevič      
 16       ->      
  [95] 15:00    D.Tankevič    
 9   Adomas Zavackas      21:19  14:21  21:19 [33']    
[75] 13:45    A.Kaminskas      
 8   Adas Kaminskas    21:11  15:21  21:13 [28']      
    [111] 15:50    E.Jonkus  
 5   Mantas Šatkauskas        21:10  16:21  21:9 [27']  
[76] 13:45    M.Šatkauskas      
 12   Benas Bačkaitis    21:8  21:5 [13']      
  [96] 15:00    E.Jonkus    
 13   Paulius Jakubčionis      21:10  21:14 [17']    
[77] 13:45    E.Jonkus      
 4   Emilis Jonkus    21:12  21:6 [12']       1-a vieta
      [123] 16:15    R.Lesinskas
 3   Nojus Budrikas          21:15  21:17 [20']
[78] 14:10    N.Budrikas      
 14   Pijus Povilonis    21:7  21:5 [13']      
  [97] 15:00    N.Budrikas    
 11   Aistis Klimavičius      21:18  21:11 [20']    
[79] 14:10    B.Kamantauskas      
 6   Benediktas Kamantauskas    21:7  21:8 [13']      
    [112] 15:50    R.Lesinskas  
 7   Titas Žibūda        21:12  21:11 [20']  
[80] 14:10    D.Gabriūnas      
 10   Dominykas Gabriūnas    21:12  21:15 [23']      
  [98] 15:00    R.Lesinskas    
 15   Matas Stacevičius      21:11  21:13 [19']    
[81] 14:10    R.Lesinskas      
 2   Rokas Lesinskas    21:7  21:4 [14']    D.Tankevič   3-a vieta
      [124] 16:15    D.Tankevič
       N.Budrikas   21:6  21:18 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kaminskas    
    [113] 15:50    M.Šatkauskas  
     M.Šatkauskas   21:17  20:22  21:17 [27']   5-a vieta
      [125] 16:15    M.Šatkauskas
     B.Kamantauskas     22:20  13:21  21:17 [32']
    [114] 15:50    D.Gabriūnas  
     D.Gabriūnas   21:17  19:21  21:15 [29']  
         
         
       A.Kaminskas   7-a vieta
      [126] 16:40    A.Kaminskas
       B.Kamantauskas   21:16  21:19 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Zavackas    
   A.Zavackas   ->    
    [115] 15:50    A.Zavackas  
   B.Bačkaitis     21:13  21:6 [12']  
  [99] 15:00    P.Jakubčionis    
   P.Jakubčionis   21:8  21:9 [14']     9-a vieta
      [127] 16:40    T.Žibūda
   P.Povilonis       21:19  21:10 [25']
  [100] 15:00    P.Povilonis    
   A.Klimavičius   21:9  21:16 [16']    
    [116] 15:50    T.Žibūda  
   T.Žibūda     21:15  21:9 [17']  
  [101] 15:00    T.Žibūda    
   M.Stacevičius   21:13  21:7 [16']    
         
       P.Jakubčionis   11-a vieta
      [128] 16:40    P.Jakubčionis
       P.Povilonis   23:21  21:19 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     B.Bačkaitis  
     B.Bačkaitis   ->   13-a vieta
      [129] 16:40    M.Stacevičius
     A.Klimavičius     21:14  21:12 [20']
    [117] 15:50    M.Stacevičius  
     M.Stacevičius   21:4  21:12 [13']  
         
         
        15-a vieta
       A.Klimavičius
       A.Klimavičius   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.