Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N2), Data: 2019-12-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07  
 1   Daniel Tankevič   Dėl 1-4 vietų    
[1] 10:00    D.Tankevič    
 8   Justas Motiejūnas    21:9  21:6 [13']    
  [14] 10:20    D.Tankevič  
 5   Aleksandras Kriauza      21:7  21:4 [11']  
[2] 10:00    K.Ragaliauskas    
 4   Kajus Ragaliauskas    21:8  21:11 [23']    1-a vieta
    [31] 11:15    D.Tankevič
 3   Ignas Martyšius        21:7  21:13 [14']
[3] 10:00    I.Martyšius    
 6   Naglis Turūta    21:13  22:20 [19']    
  [15] 10:40    S.Valasevicius  
 7   Albertas Bašys      21:12  17:21  21:18 [27']  
[4] 10:00    S.Valasevicius    
 2   Saulius Valasevicius    21:8  21:5 [12']    
     
     K.Ragaliauskas  3-a vieta
  [32] 11:30    I.Martyšius
   I.Martyšius   21:14  21:12 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   J.Motiejūnas    
  [16] 10:40    J.Motiejūnas  
   A.Kriauza   21:9  21:8 [16']  5-a vieta
    [33] 11:30    N.Turūta
   N.Turūta     ->
  [17] 10:40    N.Turūta  
   A.Bašys   21:9  21:10 [18']  
       
       
     A.Kriauza  7-a vieta
    [34] 11:30    A.Kriauza
     A.Bašys   21:19  21:13 [26']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.