Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 4, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Dagilis 
 Giedrė Dapkuvienė 
21
13
21
19
 27'
19
21
21
17
18
21
 45'
21
16
21
19
 43'
142/126
16
2
2
2 Linas Supronas 
 Dovilė Rutkauskaitė 
13
21
19
21
 27'
21
17
15
21
20
22
 62'
21
15
21
19
 26'
130/136
-6
1
3
3 Evaldas Bradūnas 
 Kotryna Remeikaitė 
21
19
17
21
21
18
 45'
17
21
21
15
22
20
 62'
11
21
21
14
21
12
 32'
172/161
11
3
1
4 Benas Vaškevičius 
 Aušrinė Balazaitė 
16
21
19
21
 43'
15
21
19
21
 26'
21
11
14
21
12
21
 32'
116/137
-21
0
4

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.