Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmiros taurė, Data: 2019-11-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Laimonas Bečalis    Dėl 1-8 vietos      
 L.Bečalis      
 16       ->      
  [193] 20:20   L.Bečalis    
 9   Romutis Juodsnukis      21:5  21:14 [19']    
[182] 19:55   R.Juodsnukis      
 8   Ramūnas Galvanauskas    21:19  20:22  21:19 [45']      
    [206] 21:10   L.Bečalis  
 5   Žilvinas Rėklaitis        12:21  21:13  21:18 [34']  
[183] 19:55   E.Litvinskas      
 12   Egidijus Litvinskas    21:14  21:12 [26']      
  [194] 20:20   E.Litvinskas    
 13         21:17  21:19 [29']    
 D.Mitrulevičius      
 4   Dainius Mitrulevičius    ->       1-a vieta
      [216] 21:40   L.Bečalis
 3   Edvinas Goris          18:21  21:17  21:17 [40']
 E.Goris      
 14       ->      
  [195] 20:20   E.Goris    
 11   Aidas Urbonas      16:21  21:17  21:19 [34']    
[184] 19:55   A.Urbonas      
 6   Ričardas Jakimavičius    21:9  21:8 [16']      
    [207] 21:10   B.Šemeta  
 7   Gražvydas Petrauskas        21:14  21:8 [22']  
[185] 19:55   E.Goss      
 10   Eduard Goss    21:13  21:9 [23']      
  [196] 20:20   B.Šemeta    
 15         19:21  21:19  21:19 [42']    
 B.Šemeta      
 2   Benas Šemeta    ->    E.Litvinskas   3-a vieta
      [217] 21:40   E.Goris
       E.Goris   21:9  18:21  21:15 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Juodsnukis    
    [208] 21:10   D.Mitrulevičius  
     D.Mitrulevičius   21:14  19:21  21:18 [43']   5-a vieta
      [218] 21:40   E.Goss
     A.Urbonas     21:4  21:16 [23']
    [209] 21:10   E.Goss  
     E.Goss   21:8  21:14 [19']  
         
         
       R.Juodsnukis   7-a vieta
      [219] 21:40   A.Urbonas
       A.Urbonas   21:13  21:15 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Galvanauskas    
   R.Galvanauskas   ->    
    [197] 20:20   R.Galvanauskas  
   Ž.Rėklaitis     21:15  21:5 [25']  
   Ž.Rėklaitis    
    ->     9-a vieta
      [210] 21:10   R.Galvanauskas
        23:21  21:13 [24']
   R.Jakimavičius    
   R.Jakimavičius   ->    
    [198] 20:20   G.Petrauskas  
   G.Petrauskas     21:15  22:20 [23']  
   G.Petrauskas    
    ->    
         
       Ž.Rėklaitis   11-a vieta
      [211] 21:10   Ž.Rėklaitis
       R.Jakimavičius   21:9  21:10 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 101 102 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.