Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Tomas Grigas    Dėl 1-8 vietos      
[231] 20:45   T.Grigas      
 16   Tomas Petrauskas    21:9  21:12 [24']      
  [245] 21:40   L.Bečalis    
 9   Gediminas Vaitkevičius      21:11  21:15 [27']    
[232] 20:45   L.Bečalis      
 8   Laimonas Bečalis    21:12  21:19 [27']      
    [258] 22:05   U.Lazdinš  
 5   Uldis Lazdinš        21:23  21:17  21:13  
[233] 20:45   U.Lazdinš      
 12   Benas Šemeta      B/Ž      
  [246] 21:40   U.Lazdinš    
 13   Ričardas Liutkus      21:15  19:21  23:21 [35']    
[234] 20:45   A.Giedrikas      
 4   Aidas Giedrikas    21:11  21:17 [20']       1-a vieta
      [266] 22:35   K.Vilkevičius
 3   Laimonas Braknys          21:13  21:17 [22']
[235] 20:45   T.Vareika      
 14   Tomas Vareika    21:13  19:21  21:14 [39']      
  [247] 21:40   T.Vareika    
 11   Guntis Klavinš      21:18  15:21  21:11 [36']    
[236] 21:10   A.Kovarskas      
 6   Adomas Kovarskas    22:20  21:12 [24']      
    [259] 22:05   K.Vilkevičius  
 7   Kasparas Vilkevičius        17:21  21:10  21:9  
[237] 21:10   K.Vilkevičius      
 10   Artūras Sirbikė    21:10  21:7 [18']      
  [248] 21:40   K.Vilkevičius    
 15   Saulius Venslovas      21:18  21:8 [24']    
[238] 21:10   E.Mackevičius      
 2   Edmundas Mackevičius    21:9  21:13 [21']    L.Bečalis   3-a vieta
      [267] 22:35   T.Vareika
       T.Vareika   26:24  21:10 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Grigas    
    [260] 22:05   T.Grigas  
     A.Giedrikas   21:16  21:15 [33']   5-a vieta
     
     A.Kovarskas     ->
    [261] 22:35   E.Mackevičius  
     E.Mackevičius   21:7  21:16 [21']  
         
         
       A.Giedrikas   7-a vieta
     
       A.Kovarskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   T.Petrauskas      
  [249] 21:40   G.Vaitkevičius    
   G.Vaitkevičius   10:21  21:7  21:18 [30']    
    [262] 22:35   R.Liutkus  
   B.Šemeta     9:21  21:18  21:11  
  21:40   R.Liutkus    
   R.Liutkus     B/Ž     9-a vieta
     
   L.Braknys       ->
  [250] 21:40   L.Braknys    
   G.Klavinš   21:18  21:14 [24']    
    [263] 22:35   L.Braknys  
   A.Sirbikė     21:16  17:21  21:18  
  [251] 21:40   A.Sirbikė    
   S.Venslovas   21:10  21:8 [19']    
         
       G.Vaitkevičius   11-a vieta
     
       A.Sirbikė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     T.Petrauskas    
     
     B.Šemeta   ->   13-a vieta
     
     G.Klavinš     ->
     
     S.Venslovas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.