Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Kęstas Supronas ,   Sigita Bartkienė   Dėl 1-4 vietų    
[77] 13:20   K.Supronas, S.Bartkienė    
 8   Martynas Jonkus ,   Jurga Misiuvienė    22:20  21:16 [25']    
  [101] 14:40   T.Paulovitz, E.Kaminskaitė  
 5   Tomas Paulovitz ,   Eglė Kaminskaitė      9:21  21:18  21:17 [33']  
[78] 13:20   T.Paulovitz, E.Kaminskaitė    
 4   Vidmantas Galiauskas ,   Rūta Krikščiūnaitė    21:14  15:21  21:19 [34']    1-a vieta
    [124] 15:30   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė
 3   Vaidas Šmitas ,   Živilė Mickevičienė        21:23  21:12  21:19 [35']
[79] 13:20   R.Stakionis, M.Riaubaitė    
 6   Raimondas Stakionis ,   Miglė Riaubaitė    21:10  21:17 [20']    
  [102] 14:40   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė  
 7   Kęstutis Povilonis ,   Kornelija Norkevičiūtė      22:20  21:15 [23']  
[80] 13:20   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė    
 2   Ričardas Kazlauskas ,   Asta Mastavičiūtė    21:5  21:7 [18']    
     
     K.Supronas, S.Bartkienė  3-a vieta
  [125] 15:30   K.Supronas, S.Bartkienė
   R.Stakionis, M.Riaubaitė   17:21  21:13  21:14 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Jonkus, J.Misiuvienė    
  [103] 14:40   M.Jonkus, J.Misiuvienė  
   V.Galiauskas, R.Krikščiūnaitė   22:20  21:12 [27']  5-a vieta
    [126] 15:30   M.Jonkus, J.Misiuvienė
   V.Šmitas, Ž.Mickevičienė     21:15  21:17 [22']
  [104] 14:40   V.Šmitas, Ž.Mickevičienė  
   K.Povilonis, K.Norkevičiūtė   21:16  22:20 [25']  
       
       
     V.Galiauskas, R.Krikščiūnaitė  7-a vieta
    [127] 15:55   V.Galiauskas, R.Krikščiūnaitė
     K.Povilonis, K.Norkevičiūtė   21:16  21:19 [25']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.