Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Jurgita Bilienė 
 Ugnė Vilčinskytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Bilienė, U.Vilčinskytė      
 16       ->      
  [16] 10:20   V.Ivaščenkova, I.Vidzėnienė    
 9   Viktorija Ivaščenkova 
 Ieva Vidzėnienė 
    23:21  21:15 [27']    
[3] 09:45   V.Ivaščenkova, I.Vidzėnienė      
 8   Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:14  21:9 [20']      
    [31] 11:10   G.Krizonytė, I.Savickienė  
 5   Dalia Sunklodė 
 Asta Mastavičiūtė 
      21:19  17:21  21:19 [32']  
[5] 10:00   D.Sunklodė, A.Mastavičiūtė      
 12   Gitana Krūminienė 
 Jolita Zabitienė 
  21:16  21:16 [28']      
  [17] 10:20   G.Krizonytė, I.Savickienė    
 13         21:15  21:16 [36']    
 G.Krizonytė, I.Savickienė      
 4   Gerda Krizonytė 
 Ingrida Savickienė 
  ->       1-a vieta
      [46] 12:05   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 3   Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:18  21:11 [21']
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 14       ->      
  [18] 10:20   R.Milašauskaitė, D.Valantinaitė    
 11   Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
    21:12  19:21  21:11 [33']    
[6] 10:00   R.Milašauskaitė, D.Valantinaitė      
 6   Roberta Milašauskaitė 
 Diana Valantinaitė 
  21:16  21:11 [30']      
    [32] 11:10   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 7   Vilma Kudabienė 
 Rūta Žigienė 
      21:15  21:12 [21']  
[4] 09:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 10   Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
  21:10  21:13 [21']      
  [19] 10:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 15         21:16  21:15 [22']    
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 2   Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  ->    V.Ivaščenkova, I.Vidzėnienė   3-a vieta
      [47] 12:05   V.Ivaščenkova, I.Vidzėnienė
       R.Milašauskaitė, D.Valantinaitė   21:14  22:20 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bilienė, U.Vilčinskytė    
    [33] 11:10   J.Bilienė, U.Vilčinskytė  
     D.Sunklodė, A.Mastavičiūtė   21:13  21:16 [27']   5-a vieta
      [48] 12:05   J.Bilienė, U.Vilčinskytė
     V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė     21:18  21:8 [23']
    [34] 11:10   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   21:18  21:13 [24']  
         
         
       D.Sunklodė, A.Mastavičiūtė   7-a vieta
      [49] 12:05   D.Sunklodė, A.Mastavičiūtė
       V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė   21:12  21:18 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė    
   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->    
    [20] 10:45   G.Krūminienė, J.Zabitienė  
   G.Krūminienė, J.Zabitienė     22:20  21:16 [25']  
   G.Krūminienė, J.Zabitienė    
    ->     9-a vieta
      [35] 11:10   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
        21:18  13:21  21:17 [36']
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė    
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė   ->    
    [21] 10:45   D.Darbutienė, S.Kliaubienė  
   V.Kudabienė, R.Žigienė     21:13  22:20 [28']  
   V.Kudabienė, R.Žigienė    
    ->    
         
       V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   11-a vieta
      [36] 11:10   V.Kudabienė, R.Žigienė
       V.Kudabienė, R.Žigienė   21:17  21:18 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.