Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds), Data: 2019-09-21, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Peleckis, I.Peleckienė        
 32       ->        
  [9] 10:20   E.Peleckis, I.Peleckienė      
 17   Raimondas Ubis 
 Kristina Freimanaitė 
    21:15  21:16 [21']      
[1] 10:00   R.Ubis, K.Freimanaitė        
 16   Martinas Didžbalis 
 Diana Lubė 
  22:20  19:21  22:20 [32']        
    [15] 10:45   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė    
 9   Giedrius Stravinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
      17:21  21:14  21:9 [29']    
 G.Stravinskas, R.Milašauskaitė        
 24       ->        
  [5] 10:00   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė      
 25         21:14  19:21  21:8 [23']      
 K.Krūminas, G.Krūminienė        
 8   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  ->        
      [23] 11:10   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė  
 5   Mindaugas Butautas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
        21:17  13:21  21:15 [28']  
 M.Butautas, E.Grigeliūnienė        
 28       ->        
  [6] 10:00   M.Butautas, E.Grigeliūnienė      
 21         21:16  21:19 [21']      
 P.Bareika, S.Kliaubienė        
 12   Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
  ->        
    [16] 10:45   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
 13   Raimundas Masevičius 
 Rima Januškienė 
      21:13  18:21  21:14 [29']    
[2] 10:00   T.Tenikaitis, E.Žakevičiūtė        
 20   Tomas Tenikaitis 
 Eglė Žakevičiūtė 
  18:21  21:16  21:17 [30']        
  [10] 10:20   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 29         21:8  21:17 [19']      
 A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė        
 4   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  ->         1-a vieta
        [33] 12:00   A.Žvilauskas, R.Staupelienė
 3   Giedrius Strumila 
 Justė Kazakauskaitė 
          9:21  21:19  21:14 [31']
 G.Strumila, J.Kazakauskaitė        
 30       ->        
  [11] 10:20   G.Strumila, J.Kazakauskaitė      
 19   Darius Jurgilas 
 Renata Stulgienė 
    21:12  21:11 [22']      
[3] 10:00   T.Petrauskas, D.Valantinaitė        
 14   Tomas Petrauskas 
 Diana Valantinaitė 
  22:20  21:19 [24']        
    [17] 10:45   G.Strumila, J.Kazakauskaitė    
 11   Tadas Jarutis 
 Diana Darbutienė 
      21:9  22:20 [23']    
 T.Jarutis, D.Darbutienė        
 22       ->        
  [7] 10:20   A.Sirbikė, J.Sereckienė      
 27         12:21  21:10  21:16 [28']      
 A.Sirbikė, J.Sereckienė        
 6   Artūras Sirbikė 
 Jolanta Sereckienė 
  ->        
      [24] 11:10   A.Žvilauskas, R.Staupelienė  
 7   Artūras Žvilauskas 
 Renata Staupelienė 
        18:21  21:11  21:14 [31']  
 A.Žvilauskas, R.Staupelienė        
 26       ->        
  [8] 10:20   A.Žvilauskas, R.Staupelienė      
 23         21:5  21:5 [18']      
 M.Smalskis, R.Šutaitė-Giedraitienė        
 10   Mantas Smalskis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  ->        
    [18] 10:45   A.Žvilauskas, R.Staupelienė    
 15   Rokas Grytė 
 Jurita Repšienė 
      21:16  21:8 [18']    
[4] 10:00   R.Grytė, J.Repšienė        
 18   Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
  21:7  21:13 [16']      A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   3-a vieta
  [12] 10:20   E.Petrošius, V.Slušnienė   [34] 12:00   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė
 31         14:21  21:14  21:17 [31']    G.Strumila, J.Kazakauskaitė   21:16  16:21  21:16 [34']
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Peleckis, I.Peleckienė    
      [25] 11:35   M.Butautas, E.Grigeliūnienė  
       M.Butautas, E.Grigeliūnienė   22:20  21:15 [24']   5-a vieta
        [35] 12:00   M.Butautas, E.Grigeliūnienė
       A.Sirbikė, J.Sereckienė     21:18  21:12 [20']
      [26] 11:35   E.Petrošius, V.Slušnienė  
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:16  17:21  21:19 [32']  
           
           
         E.Peleckis, I.Peleckienė   7-a vieta
        [36] 12:00   A.Sirbikė, J.Sereckienė
         A.Sirbikė, J.Sereckienė   22:20  21:13 [27']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Ubis, K.Freimanaitė      
    [19] 11:10   K.Krūminas, G.Krūminienė    
     K.Krūminas, G.Krūminienė   21:15  21:18 [20']    
      [27] 11:35   K.Krūminas, G.Krūminienė  
     P.Bareika, S.Kliaubienė     17:21  21:17  21:10 [32']  
    [20] 11:10   P.Bareika, S.Kliaubienė    
     T.Tenikaitis, E.Žakevičiūtė   21:17  21:14 [25']     9-a vieta
        [37] 12:25   K.Krūminas, G.Krūminienė
     T.Petrauskas, D.Valantinaitė       21:14  21:15 [28']
    [21] 11:10   T.Petrauskas, D.Valantinaitė    
     T.Jarutis, D.Darbutienė   25:23  21:18 [28']    
      [28] 11:35   M.Smalskis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     M.Smalskis, R.Šutaitė-Giedraitienė     21:10  21:17 [22']  
    [22] 11:10   M.Smalskis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
     R.Grytė, J.Repšienė   21:17  23:21 [27']    
           
         P.Bareika, S.Kliaubienė   11-a vieta
        [38] 12:25   P.Bareika, S.Kliaubienė
         T.Petrauskas, D.Valantinaitė   13:21  21:12  21:13 [34']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Ubis, K.Freimanaitė    
      [29] 11:35   R.Ubis, K.Freimanaitė  
       T.Tenikaitis, E.Žakevičiūtė   21:11  21:11 [24']   13-a vieta
        [39] 12:25   R.Ubis, K.Freimanaitė
       T.Jarutis, D.Darbutienė     21:11  17:21  21:13 [33']
      [30] 11:35   T.Jarutis, D.Darbutienė  
       R.Grytė, J.Repšienė   21:13  21:19 [25']  
           
           
         T.Tenikaitis, E.Žakevičiūtė   15-a vieta
        [40] 12:25   R.Grytė, J.Repšienė
    Dėl 17-32 vietos      R.Grytė, J.Repšienė   21:8  21:17 [21']
         
   M.Didžbalis, D.Lubė      
   M.Didžbalis, D.Lubė   ->      
     M.Didžbalis, D.Lubė    
      ->    
   .      
    ->      
      [13] 10:45   M.Didžbalis, D.Lubė  
        22:20  21:15 [25']  
   .      
    ->      
     R.Masevičius, R.Januškienė    
   R.Masevičius, R.Januškienė     ->    
   R.Masevičius, R.Januškienė      
    ->       17-a vieta
        [31] 12:00   M.Didžbalis, D.Lubė
          21:10  21:18 [27']
   D.Jurgilas, R.Stulgienė      
   D.Jurgilas, R.Stulgienė   ->      
     D.Jurgilas, R.Stulgienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [14] 10:45   D.Jurgilas, R.Stulgienė  
        21:9  21:13 [24']  
   .      
    ->      
     S.Kubiliūnas, R.Mileškienė    
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė     ->    
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė      
    ->    R.Masevičius, R.Januškienė   19-a vieta
        [32] 12:00   R.Masevičius, R.Januškienė
         S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   19:21  21:17  21:13 [35']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 97 98 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.