Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv), Data: 2019-09-21, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Marijus Stankevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Stankevičius, S.Zinkevičienė      
 16       ->      
  [8] 10:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 9   Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
    21:18  21:7 [19']    
[1] 10:00   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 8   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  21:16  21:7 [19']      
    [14] 10:45   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 5   Jovitas Gatelis 
 Rūta Bubulienė 
      21:12  21:10 [17']  
 J.Gatelis, R.Bubulienė      
 12       ->      
  [6] 10:00   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė    
 13         21:10  21:18 [22']    
 A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė      
 4   Algirdas Kepežinskas 
 Asta Bačkaitienė 
  ->       1-a vieta
      [22] 11:10   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 3   Deimantas Čekanauskas 
 Ramunė Petrošienė 
        21:13  21:10 [20']
 D.Čekanauskas, R.Petrošienė      
 14       ->      
  [7] 10:00   D.Čekanauskas, R.Petrošienė    
 11         21:18  21:12 [25']    
 K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 6   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  ->      
    [15] 10:45   V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė  
 7   Valentinas Bagdanavičius 
 Regina Narijauskaitė 
      21:17  21:18 [22']  
[2] 10:00   V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė      
 10   Darius Likas 
 Rūta Žigienė 
  21:5  21:16 [17']      
  [9] 10:20   V.Bagdanavičius, R.Narijauskaitė    
 15         21:13  18:21  21:15 [28']    
 M.Trybas, S.Čalkina      
 2   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  ->    A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė   3-a vieta
      [23] 11:10   D.Čekanauskas, R.Petrošienė
       D.Čekanauskas, R.Petrošienė   24:22  21:19 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Stankevičius, S.Zinkevičienė    
    [16] 10:45   M.Stankevičius, S.Zinkevičienė  
     J.Gatelis, R.Bubulienė   21:7  21:12 [18']   5-a vieta
      [24] 11:10   M.Trybas, S.Čalkina
     K.Jucys, B.Baranauskaitė     21:12  21:18 [23']
    [17] 10:45   M.Trybas, S.Čalkina  
     M.Trybas, S.Čalkina   21:9  21:11 [22']  
         
         
       J.Gatelis, R.Bubulienė   7-a vieta
      [25] 11:10   J.Gatelis, R.Bubulienė
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:10  21:14 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Butkus, A.Michaliova    
   A.Butkus, A.Michaliova   ->    
     A.Butkus, A.Michaliova  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [10] 10:20   A.Butkus, A.Michaliova
        16:21  24:22  21:14 [31']
   .    
    ->    
     D.Likas, R.Žigienė  
   D.Likas, R.Žigienė     ->  
   D.Likas, R.Žigienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 97 98 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.