Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28  
 1   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
  Dėl 1-8 vietos      
[74] 13:05   M.Stankevičius, A.Kordušas      
 16   Giedrius Stravinskas 
 Juozas Adomaitis 
  21:18  21:13 [27']      
  [94] 14:20   M.Stankevičius, A.Kordušas    
 9   Martynas Atkočaitis 
 Giedrius Miestauskas 
    21:11  21:17 [22']    
[75] 13:05   A.Mackevič, D.Tarachovskis      
 8   Andžej Mackevič 
 Danielius Tarachovskis 
  18:21  21:15  21:14 [32']      
    [120] 16:05   M.Stankevičius, A.Kordušas  
 5   Deivydas Žilinskas 
 Dalius Juodsnukis 
      21:14  21:16 [25']  
[76] 13:05   D.Žilinskas, D.Juodsnukis      
 12   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:9  21:13 [24']      
  [95] 14:20   D.Žilinskas, D.Juodsnukis    
 13   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
    21:15  21:17 [67']    
[77] 13:05   A.Jachontovas, S.Galentas      
 4   Artūras Jachontovas 
 Sigitas Galentas 
  21:15  14:21  21:18 [42']       1-a vieta
      [144] 17:25   M.Stankevičius, A.Kordušas
 3   Paulius Jūras 
 Kristijonas Jucys 
        23:21  9:21  21:16 [43']
[78] 13:30   G.Fridricas, P.Bartušis      
 14   Gediminas Fridricas 
 Petras Bartušis 
  21:13  19:21  21:14 [35']      
  [96] 14:20   G.Fridricas, P.Bartušis    
 11   Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
    21:19  21:12 [65']    
[79] 13:30   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas      
 6   Mindaugas Danys 
 Mantas Zinkevičius 
  21:17  9:21  21:9 [32']      
    [121] 16:05   A.Morkūnas, V.Garmus  
 7   Saulius Eibukas 
 Darius Kubilius 
      21:8  23:25  21:16 [44']  
[80] 13:30   P.Liutikas, V.Martinkus      
 10   Paulius Liutikas 
 Vidas Martinkus 
  21:18  21:17 [28']      
  [97] 14:20   A.Morkūnas, V.Garmus    
 15   Marius Armonas 
 Ramūnas Ražanauskas 
    21:7  21:13 [59']    
[81] 13:30   A.Morkūnas, V.Garmus      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Vygantas Garmus 
  21:9  21:14 [22']    D.Žilinskas, D.Juodsnukis   3-a vieta
      [145] 17:25   G.Fridricas, P.Bartušis
       G.Fridricas, P.Bartušis   21:13  21:14 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič, D.Tarachovskis    
    [122] 16:05   A.Mackevič, D.Tarachovskis  
     A.Jachontovas, S.Galentas   21:13  21:14 [28']   5-a vieta
     
     E.Čižinauskas, P.Čižinauskas     ->
    [123] 16:05   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas  
     P.Liutikas, V.Martinkus   16:21  21:17  21:17 [34']  
         
         
       A.Jachontovas, S.Galentas   7-a vieta
     
       P.Liutikas, V.Martinkus   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Stravinskas, J.Adomaitis      
  [98] 14:20   M.Atkočaitis, G.Miestauskas    
   M.Atkočaitis, G.Miestauskas   21:18  21:18 [57']    
    [124] 16:05   M.Atkočaitis, G.Miestauskas  
   A.Rimkus, A.Vilčinskas     21:18  22:20  21:12 [38']  
  [99] 14:45   S.Malakauskas, L.Pakula    
   S.Malakauskas, L.Pakula   21:19  21:18 [47']     9-a vieta
     
   P.Jūras, K.Jucys       ->
  [100] 14:45   P.Jūras, K.Jucys    
   M.Danys, M.Zinkevičius   21:18  21:15 [45']    
    [125] 16:05   S.Eibukas, D.Kubilius  
   S.Eibukas, D.Kubilius     21:17  21:17 [24']  
  [101] 14:45   S.Eibukas, D.Kubilius    
   M.Armonas, R.Ražanauskas   21:17  21:15    
         
       S.Malakauskas, L.Pakula   11-a vieta
     
       P.Jūras, K.Jucys   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Stravinskas, J.Adomaitis    
     
     A.Rimkus, A.Vilčinskas   ->   13-a vieta
     
     M.Danys, M.Zinkevičius     ->
     
     M.Armonas, R.Ražanauskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.