Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28  
 1   Salvijus Stravinskas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[1] 09:00   S.Stravinskas, R.Šulnienė      
 16   Andrius Montrimas 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:7  21:14 [24']      
  [14] 09:20   A.Thapliyal, N.Brazauskienė    
 9   Mindaugas Danys 
 Rugilė Gečaitė 
    21:15  16:21  22:20 [40']    
[2] 09:00   A.Thapliyal, N.Brazauskienė      
 8   Anant Thapliyal 
 Neringa Brazauskienė 
  21:13  21:14 [23']      
    [35] 10:35   A.Thapliyal, N.Brazauskienė  
 5   Arūnas Morkūnas 
 Aušra Brikaitė 
      24:22  21:18 [27']  
[3] 09:00   A.Morkūnas, A.Brikaitė      
 12   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:11  21:9 [24']      
  [15] 09:45   A.Morkūnas, A.Brikaitė    
 13   Mantas Zinkevičius 
 Jolanta Molienė 
    15:21  21:11  21:9 [35']    
[4] 09:00   V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 4   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  21:8  21:8 [20']       1-a vieta
      [55] 11:50   A.Thapliyal, N.Brazauskienė
 3   Andrius Kordušas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
        21:17  16:21  22:20 [23']
[5] 09:00   A.Kordušas, J.Živatkauskaitė      
 14   Martynas Atkočaitis 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:14  16:21  21:13 [34']      
  [16] 09:45   A.Kordušas, J.Živatkauskaitė    
 11   Martynas Povilaitis 
 Roberta Milašauskaitė 
    21:16  11:21  21:19 [32']    
[6] 09:00   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 6   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:14  21:17 [27']      
    [36] 11:00   G.Miestauskas, A.Pakšytė  
 7   Devender Kumar 
 Ramunė Petrošienė 
      15:21  21:9  21:16 [30']  
[7] 09:00   D.Kumar, R.Petrošienė      
 10   Marijus Stankevičius 
 Kristina Poškutė 
  21:15  21:15 [23']      
  [17] 09:45   G.Miestauskas, A.Pakšytė    
 15   Darius Mieliauskas 
 Rasa Radžiūnaitė 
    23:21  19:21  21:19 [33']    
[8] 09:20   G.Miestauskas, A.Pakšytė      
 2   Giedrius Miestauskas 
 Aurelija Pakšytė 
  21:4  21:14 [19']    A.Morkūnas, A.Brikaitė   3-a vieta
      [56] 11:50   A.Morkūnas, A.Brikaitė
       A.Kordušas, J.Živatkauskaitė   11:21  21:13  21:12 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Stravinskas, R.Šulnienė    
    [37] 11:00   S.Stravinskas, R.Šulnienė  
     V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:14  21:19 [27']   5-a vieta
     
     S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė     ->
    [38] 11:00   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
     D.Kumar, R.Petrošienė   25:23  22:20 [9']  
         
         
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   7-a vieta
     
       D.Kumar, R.Petrošienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Montrimas, J.Kazakauskaitė      
  [18] 09:45   M.Danys, R.Gečaitė    
   M.Danys, R.Gečaitė   19:21  21:18  21:19 [35']    
    [39] 11:00   M.Danys, R.Gečaitė  
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė     21:17  21:18 [7']  
  [19] 09:45   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
   M.Zinkevičius, J.Molienė   21:18  21:15 [23']     9-a vieta
     
   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė       ->
  [20] 09:45   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė    
   M.Povilaitis, R.Milašauskaitė   21:19  21:17 [39']    
    [40] 11:00   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė  
   M.Stankevičius, K.Poškutė     21:14  21:19 [22']  
  [21] 09:45   M.Stankevičius, K.Poškutė    
   D.Mieliauskas, R.Radžiūnaitė   21:17  21:12 [22']    
         
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   11-a vieta
     
       M.Stankevičius, K.Poškutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Montrimas, J.Kazakauskaitė    
     
     M.Zinkevičius, J.Molienė   ->   13-a vieta
     
     M.Povilaitis, R.Milašauskaitė     ->
     
     D.Mieliauskas, R.Radžiūnaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.