Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jorūnė Živatkauskaitė 
 Valentina Verbitskaya 
15
21
19
21
 28'
21
18
16
21
21
17
 34'
92/98
-6
1
3
2 Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
21
15
21
19
 28'
13
21
20
22
 33'
75/77
-2
1
2
3 Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
18
21
21
16
17
21
 34'
21
13
22
20
 33'
99/91
8
1
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jūratė Paškevičienė 
 Roberta Milašauskaitė 
21
8
21
17
 25'
21
15
21
13
 25'
84/53
31
2
1
2 Diana Lubė 
 Kristina Poškutė 
8
21
17
21
 25'
13
21
21
13
17
21
 31'
76/97
-21
0
3
3 Eglė Rekašiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
15
21
13
21
 25'
21
13
13
21
21
17
 31'
83/93
-10
1
2



2019-09-28  
   1-a vieta
 2    Jūratė Paškevičienė,  Roberta Milašauskaitė  
[138] 16:55   J.Paškevičienė, R.Milašauskaitė
 5    Jolanta Molienė,  Giedrė Ūsienė   21:16  25:23 [31']
   



2019-09-28  
   3-a vieta
 3    Diana Darbutienė,  Skaistė Kliaubienė  
[139] 16:55   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
 6    Eglė Rekašiūtė,  Rima Šidlauskienė   21:14  21:17 [25']
   



2019-09-28  
   5-a vieta
 1    Jorūnė Živatkauskaitė,  Valentina Verbitskaya  
[140] 16:55   J.Živatkauskaitė, V.Verbitskaya
 4    Diana Lubė,  Kristina Poškutė   10:21  21:19  21:14 [48']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.