Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas), Data: 2019-09-28, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28  
 1   Ramūnas Mackevičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Mackevičius, N.Martinavičiūtė      
 16       ->      
  [22] 10:10   M.Armonas, V.Bubulytė    
 9   Ramūnas Ražanauskas 
 Diana Lubė 
    21:10  12:21  23:21 [37']    
[9] 09:20   M.Armonas, V.Bubulytė      
 8   Marius Armonas 
 Vaiva Bubulytė 
  21:19  13:21  21:18 [35']      
    [41] 11:00   G.Fridricas, E.Keturakytė  
 5   Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
      21:18  21:18 [27']  
[10] 09:20   R.Paškevičius, J.Paškevičienė      
 12   Česlovas Bankauskas 
 Odeta Merčaitienė 
  21:12  19:21  21:11 [30']      
  [23] 10:10   G.Fridricas, E.Keturakytė    
 13   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
    21:11  21:18 [23']    
[11] 09:20   G.Fridricas, E.Keturakytė      
 4   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:9  21:16 [21']       1-a vieta
      [57] 12:15   D.Martinaitis, L.Venckutė
 3   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
        21:8  21:6 [26']
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 14       ->      
  [24] 10:10   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
 11   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
    21:6  21:13 [21']    
[12] 09:20   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė      
 6   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
  21:9  21:19 [27']      
    [42] 11:00   D.Martinaitis, L.Venckutė  
 7   Mantas Smalskis 
 Skaistė Kliaubienė 
      21:17  21:7 [21']  
[13] 09:20   P.Liutikas, D.Liutikė      
 10   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
  21:6  21:16 [24']      
  [25] 10:10   D.Martinaitis, L.Venckutė    
 15         21:19  21:17 [27']    
 D.Martinaitis, L.Venckutė      
 2   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  ->    M.Armonas, V.Bubulytė   3-a vieta
      [59] 12:15   M.Armonas, V.Bubulytė
       J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   21:15  21:15 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Mackevičius, N.Martinavičiūtė    
    [43] 11:25   R.Mackevičius, N.Martinavičiūtė  
     R.Paškevičius, J.Paškevičienė   21:15  17:21  26:24 [45']   5-a vieta
      [58] 12:15   P.Liutikas, D.Liutikė
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė     21:10  21:16 [23']
    [44] 11:25   P.Liutikas, D.Liutikė  
     P.Liutikas, D.Liutikė   21:9  21:5 [20']  
         
         
       R.Paškevičius, J.Paškevičienė   7-a vieta
     
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Ražanauskas, D.Lubė    
   R.Ražanauskas, D.Lubė   ->    
    [45] 11:25   R.Ražanauskas, D.Lubė  
   Č.Bankauskas, O.Merčaitienė     21:12  21:16 [21']  
  [26] 10:10   N.Molis, G.Ūsienė    
   N.Molis, G.Ūsienė   14:21  21:10  21:13 [33']     9-a vieta
      [60] 12:15   R.Ražanauskas, D.Lubė
        22:20  21:18 [28']
   M.Narkus, E.Rekašiūtė    
   M.Narkus, E.Rekašiūtė   ->    
    [46] 11:25   M.Smalskis, S.Kliaubienė  
   M.Smalskis, S.Kliaubienė     24:22  16:21  21:9 [32']  
   M.Smalskis, S.Kliaubienė    
    ->    
         
       N.Molis, G.Ūsienė   11-a vieta
     
       M.Narkus, E.Rekašiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Č.Bankauskas, O.Merčaitienė  
     Č.Bankauskas, O.Merčaitienė   ->   13-a vieta
       Č.Bankauskas, O.Merčaitienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.