Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas), Data: 2019-10-19, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19 2019-10-19  
 1   Albertas Rimkus    Dėl 1-8 vietos      
 A.Rimkus      
 16       ->      
  [99] 16:40   P.Levickas    
 9   Paulius Levickas      21:19  21:13 [32']    
[92] 16:10   P.Levickas      
 8   Vidas Pilvinis    21:14  21:15 [29']      
    [106] 17:10   P.Balaišis  
 5   Pijus Balaišis        22:20  8:21  21:18 [47']  
 P.Balaišis      
 12       ->      
  [100] 16:40   P.Balaišis    
 13         26:24  21:16 [28']    
 J.Adomaitis      
 4   Juozas Adomaitis    ->       1-a vieta
      [113] 17:40   E.Joly-testault
 3   Ervan Joly-testault          21:10  21:6 [13']
 E.Joly-testault      
 14       ->      
  [101] 16:40   E.Joly-testault    
 11   Adomas Kovarskas      21:12  21:16 [24']    
[93] 16:10   A.Vilčinskas      
 6   Audrius Vilčinskas    21:19  16:21  21:11 [38']      
    [107] 17:10   E.Joly-testault  
 7   Česlovas Ramanauskas        21:15  15:21  22:20 [36']  
[94] 16:10   K.Vilkevičius      
 10   Kasparas Vilkevičius    21:12  20:22  21:14 [45']      
  [102] 16:40   S.Malakauskas    
 15         21:11  18:21  21:12 [36']    
 S.Malakauskas      
 2   Simas Malakauskas    ->    P.Levickas   3-a vieta
      [114] 17:40   S.Malakauskas
       S.Malakauskas   21:17  21:14 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Rimkus    
    [108] 17:10   J.Adomaitis  
     J.Adomaitis   21:14  21:18 [23']   5-a vieta
      [115] 17:40   J.Adomaitis
     A.Vilčinskas     19:21  21:9  21:19 [34']
    [109] 17:10   A.Vilčinskas  
     K.Vilkevičius   21:11  21:17 [26']  
         
         
       A.Rimkus   7-a vieta
      [116] 17:40   A.Rimkus
       K.Vilkevičius     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pilvinis    
   V.Pilvinis   ->    
     V.Pilvinis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [110] 17:10   V.Pilvinis
        21:15  11:21  21:11 [37']
   A.Kovarskas    
   A.Kovarskas   ->    
    [103] 16:40   A.Kovarskas  
   Č.Ramanauskas     21:16  21:19 [27']  
   Č.Ramanauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       Č.Ramanauskas
       Č.Ramanauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.