Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Summer in the City, Data: 2019-07-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kiryl Ashurkevich 
 Aurelija Pakšytė 
19
21
21
14
20
22
 28'
21
19
21
15
 19'
102/91
11
1
1
2 Simas Malakauskas 
 Indrė Gudelytė 
21
19
14
21
22
20
 28'
17
21
10
21
 15'
84/102
-18
1
3
3 Darius Likas 
 Lina Būraitė 
19
21
15
21
 19'
21
17
21
10
 15'
76/69
7
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
21
10
21
16
 16'
21
7
21
6
 14'
84/39
45
2
1
2 Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
10
21
16
21
 16'
21
8
21
7
 13'
68/57
11
1
2
3 Ihar Tsybenka 
 Anastasiya Zaitsava 
7
21
6
21
 14'
8
21
7
21
 13'
28/84
-56
0
3



2019-07-20  
   1-a vieta
 1    Kiryl Ashurkevich,  Aurelija Pakšytė  
[7] 10:30   V.Salietis, A.Brikaitė
 2    Vidas Salietis,  Aušra Brikaitė   21:18  17:21  21:19 [34']
   



2019-07-20  
   3-a vieta
 4    Audrius Butkus,  Alina Michaliova  
[8] 10:30   D.Likas, L.Būraitė
 5    Darius Likas,  Lina Būraitė   21:10  21:11 [14']
   



2019-07-20  
   5-a vieta
 3    Simas Malakauskas,  Indrė Gudelytė  
[9] 11:00   S.Malakauskas, I.Gudelytė
 6    Ihar Tsybenka,  Anastasiya Zaitsava   21:6  21:13 [14']
   



2019-07-20  
   7-a vieta
 7      
[10] 11:00 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.