Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP2], Data: 2019-11-23, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [83] 14:30    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 9   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
    21:14  21:12 [17']    
[70] 14:00    A.Nareika, K.Nareikienė      
 8   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  15:21  21:19  21:14 [27']      
    [96] 15:30    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė  
 5   Paulius Jūras 
 Tanita Urbonienė 
      21:13  22:20 [19']  
[71] 14:00    P.Jūras, T.Urbonienė      
 12   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:14  21:11 [17']      
  [84] 14:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 13   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
    21:11  21:18 [17']    
[72] 14:00    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 4   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:12  21:15 [15']       1-a vieta
      [109] 16:00    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Jelena Puchova 
        21:14  21:12 [17']
[73] 14:00    L.Vaškevičius, J.Puchova      
 14   Vidas Pilvinis 
 Darya Yarmalovich 
  21:11  21:11 [16']      
  [85] 14:30    V.Salietis, A.Brikaitė    
 11   Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
    21:18  19:21  21:19 [36']    
[74] 14:00    V.Salietis, A.Brikaitė      
 6   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  21:13  21:15 [16']      
    [97] 15:30    V.Salietis, A.Brikaitė  
 7   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
      19:21  21:17  21:16 [30']  
[75] 14:00    K.Jucys, R.Gečaitė      
 10   Kristijonas Jucys 
 Rugilė Gečaitė 
  21:23  21:10  21:15 [26']      
  [86] 15:00    K.Jucys, R.Gečaitė    
 15         21:14  16:21  21:18 [26']    
 G.Miestauskas, A.Pakšytė      
 2   Giedrius Miestauskas 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   3-a vieta
      [110] 16:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
       K.Jucys, R.Gečaitė   21:13  28:26 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Nareika, K.Nareikienė    
    [98] 15:30    P.Jūras, T.Urbonienė  
     P.Jūras, T.Urbonienė   21:18  16:21  21:11 [30']   5-a vieta
      [111] 16:30    G.Miestauskas, A.Pakšytė
     L.Vaškevičius, J.Puchova     21:12  21:13 [17']
    [99] 15:30    G.Miestauskas, A.Pakšytė  
     G.Miestauskas, A.Pakšytė   21:18  15:21  21:16 [31']  
         
         
       A.Nareika, K.Nareikienė   7-a vieta
      [112] 16:30    L.Vaškevičius, J.Puchova
       L.Vaškevičius, J.Puchova   21:16  21:10 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Gečas, G.Plečkaitytė    
   P.Gečas, G.Plečkaitytė   ->    
    [100] 15:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė  
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     21:12  21:6 [14']  
  [87] 15:00    G.Fridricas, E.Keturakytė    
   G.Fridricas, E.Keturakytė   11:21  21:19  21:18 [27']     9-a vieta
      [113] 16:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė
   V.Pilvinis, D.Yarmalovich       15:21  21:10  21:12 [22']
  [88] 15:00    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė    
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   12:21  21:16  21:15 [28']    
    [101] 15:30    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     20:22  21:17  21:14 [28']  
   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
    ->    
         
       G.Fridricas, E.Keturakytė   11-a vieta
      [114] 16:30    J.Pauliukas, T.Rakauskaitė
       J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   23:21  21:17 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->   13-a vieta
      [115] 16:30    V.Pilvinis, D.Yarmalovich
     V.Pilvinis, D.Yarmalovich     18:21  21:16  21:16 [26']
     V.Pilvinis, D.Yarmalovich  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.