Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP4], Data: 2020-01-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25  
 1   Simas Malakauskas    Dėl 1-8 vietos      
 S.Malakauskas      
 16       ->      
  [161] 19:30    S.Malakauskas    
 9   Artūras Sirbikė      21:14  21:15 [17']    
[152] 19:00    A.Sirbikė      
 8   Aurimas Jakutis    15:21  21:19  21:16 [28']      
    [170] 20:00    S.Malakauskas  
 5   Gytis Celencevičius        21:16  21:14 [22']  
[153] 19:00   K.Bužinskis      
 12   Karolis Bužinskis      B/Ž      
  [162] 19:30    P.Gusev    
 13   Jokūbas Sadukas      21:16  21:16 [22']    
[154] 19:00    P.Gusev      
 4   Pavel Gusev    21:16  21:13 [18']       1-a vieta
      [180] 20:30    S.Malakauskas
 3   Edmundas Mackevičius          21:17  21:14 [15']
 E.Mackevičius      
 14       ->      
  [163] 19:30    E.Mackevičius    
 11   Šarūnas Andriulionis      21:11  21:19 [17']    
[155] 19:00    R.Kim      
 6   Ričard Kim    21:7  21:6 [14']      
    [171] 20:00    B.Šemeta  
 7   Benas Šemeta        21:13  17:21  21:15 [35']  
[156] 19:00    B.Šemeta      
 10   Paulius Rudokas    21:10  21:6 [13']      
  [164] 19:30    B.Šemeta    
 15         21:18  21:18 [29']    
 J.Bartkus      
 2   Jonas Bartkus    ->    P.Gusev   3-a vieta
      [181] 20:30    P.Gusev
       E.Mackevičius   21:9  21:9 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Sirbikė    
    [172] 20:00    A.Sirbikė  
     K.Bužinskis   21:13  21:11 [17']   5-a vieta
      [182] 20:30    J.Bartkus
     R.Kim     14:21  21:18  21:12 [26']
    [173] 20:00    J.Bartkus  
     J.Bartkus   21:14  13:21  21:11 [30']  
         
         
       K.Bužinskis   7-a vieta
      [183] 20:30    R.Kim
       R.Kim   21:19  23:21 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Jakutis    
   A.Jakutis   ->    
    [174] 20:00    A.Jakutis  
   G.Celencevičius     21:10  21:17 [18']  
  [165] 19:30   J.Sadukas    
   J.Sadukas     B/Ž     9-a vieta
      [184] 20:30    A.Jakutis
        21:9  21:18 [14']
   Š.Andriulionis    
   Š.Andriulionis   ->    
    [175] 20:00    P.Rudokas  
   P.Rudokas     21:17  21:16 [20']  
   P.Rudokas    
    ->    
         
       J.Sadukas   11-a vieta
      [185] 20:30    J.Sadukas
       Š.Andriulionis   19:21  21:9  21:12 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Celencevičius  
     G.Celencevičius   ->   13-a vieta
       G.Celencevičius
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.