Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP4], Data: 2020-01-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Giedrius Miestauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Kavaliauskas, G.Miestauskas      
 16       ->      
  [19] 10:45    R.Kavaliauskas, G.Miestauskas    
 9   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
    11:21  21:15  21:9 [25']    
[1] 10:00    S.Malakauskas, L.Pakula      
 8   Jurgis Pauliukas 
 Artūras Nareika 
  23:21  21:12 [19']      
    [37] 11:45    R.Kavaliauskas, G.Miestauskas  
 5   Mindaugas Danys 
 Julius Masaitis 
      21:17  21:14 [19']  
[2] 10:00    S.Klodt, T.Pilukas      
 12   Sergėjus Klodt 
 Tomas Pilukas 
  21:9  21:14 [17']      
  [20] 10:45    V.Venckus, E.Merkevičius    
 13         21:17  21:18 [21']    
 V.Venckus, E.Merkevičius      
 4   Vidas Venckus 
 Egidijus Merkevičius 
  ->       1-a vieta
      [59] 13:15    R.Kavaliauskas, G.Miestauskas
 3   Vaidas Markevičius 
 Artūras Olšauskas 
        19:21  21:15  21:17 [30']
 V.Markevičius, A.Olšauskas      
 14       ->      
  [21] 10:45    G.Fridricas, P.Bartušis    
 11   Vidmantas Jonikas 
 Almantas Abromaitis 
    14:21  21:16  22:20 [32']    
[3] 10:00    G.Fridricas, P.Bartušis      
 6   Gediminas Fridricas 
 Petras Bartušis 
  21:17  21:11 [15']      
    [38] 11:45    G.Fridricas, P.Bartušis  
 7   Pranciškus Gečas 
 Dalius Martinaitis 
      21:6  21:13 [15']  
[4] 10:00    P.Gečas, D.Martinaitis      
 10   Žilvinas Tamošiūnas 
 Andrius Ramanauskas 
  21:11  21:14 [15']      
  [22] 10:45    K.Jucys, P.Jūras    
 15         21:17  12:21  21:19 [27']    
 K.Jucys, P.Jūras      
 2   Kristijonas Jucys 
 Paulius Jūras 
  ->    V.Venckus, E.Merkevičius   3-a vieta
      [60] 13:15    V.Venckus, E.Merkevičius
       K.Jucys, P.Jūras   21:16  17:21  21:13 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Malakauskas, L.Pakula    
    [39] 11:45    S.Malakauskas, L.Pakula  
     S.Klodt, T.Pilukas   21:14  21:19 [18']   5-a vieta
      [61] 13:15    V.Markevičius, A.Olšauskas
     V.Markevičius, A.Olšauskas     21:15  21:15 [18']
    [40] 11:45    V.Markevičius, A.Olšauskas  
     P.Gečas, D.Martinaitis   21:16  18:21  28:26 [37']  
         
         
       S.Klodt, T.Pilukas   7-a vieta
      [62] 13:15    P.Gečas, D.Martinaitis
       P.Gečas, D.Martinaitis   21:17  21:18 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Pauliukas, A.Nareika    
   J.Pauliukas, A.Nareika   ->    
    [41] 12:15    J.Pauliukas, A.Nareika  
   M.Danys, J.Masaitis     21:12  21:18 [15']  
   M.Danys, J.Masaitis    
    ->     9-a vieta
      [63] 13:15    J.Pauliukas, A.Nareika
        21:14  19:21  21:12 [28']
   V.Jonikas, A.Abromaitis    
   V.Jonikas, A.Abromaitis   ->    
    [42] 12:15    Ž.Tamošiūnas, A.Ramanauskas  
   Ž.Tamošiūnas, A.Ramanauskas     21:14  21:16 [15']  
   Ž.Tamošiūnas, A.Ramanauskas    
    ->    
         
       M.Danys, J.Masaitis   11-a vieta
      [64] 13:15    M.Danys, J.Masaitis
       V.Jonikas, A.Abromaitis   21:18  18:21  21:19 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.