Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP4], Data: 2020-01-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25  
 1   Dainius Mazėtis 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė      
 16       ->      
  [102] 15:45    D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė    
 9   Paulius Rudokas 
 Gintarė Rudokienė 
    21:17  21:7 [14']    
[88] 14:45    K.Bužinskis, D.Daugerd      
 8   Karolis Bužinskis 
 Diana Daugerd 
  21:15  21:14 [17']      
    [118] 16:45    D.Mazėtis, A.Šafranovičiūtė  
 5   Alvaras Šimonis 
 Nadežda Lipa 
      21:19  17:21  21:18 [29']  
[89] 14:45    A.Šimonis, N.Lipa      
 12   Dainius Kecorius 
 Jurga Misiuvienė 
  21:13  21:18 [17']      
  [103] 15:45    A.Šimonis, N.Lipa    
 13   Valerij Vasilčenko 
 Rita Bielinytė 
    21:13  21:12 [17']    
[90] 15:15    V.Vasilčenko, R.Bielinytė      
 4   Donatas Ferensas 
 Alina Michaliova 
  13:21  21:19  23:21 [36']       1-a vieta
      [134] 17:45    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė
 3   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
        19:21  21:9  21:14 [25']
[91] 15:15    J.Marozas, D.Grigalauskienė      
 14   Julius Marozas 
 Dovilė Grigalauskienė 
  21:19  12:21  21:18 [27']      
  [104] 15:45    J.Marozas, D.Grigalauskienė    
 11   Šarūnas Andriulionis 
 Aldona Šimanskaitė 
    21:19  11:21  21:19 [32']    
[92] 15:15    A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 6   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  21:8  21:12 [13']      
    [119] 16:45    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
 7   Vaidas Razbadauskas 
 Sonata Buikienė 
      21:18  21:16 [18']  
[93] 15:15    A.Borisenko, V.Rakejevaitė      
 10   Aleksėj Borisenko 
 Viktorija Rakejevaitė 
  21:17  22:20 [19']      
  [105] 15:45    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
 15         21:13  21:16 [16']    
 M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 2   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
  ->    A.Šimonis, N.Lipa   3-a vieta
      [135] 17:45    J.Marozas, D.Grigalauskienė
       J.Marozas, D.Grigalauskienė   21:9  21:16 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Bužinskis, D.Daugerd    
    [120] 16:45    K.Bužinskis, D.Daugerd  
     V.Vasilčenko, R.Bielinytė   21:16  21:6 [16']   5-a vieta
      [136] 17:45    K.Bužinskis, D.Daugerd
     A.Viruišis, I.Ivoškienė     21:16  21:16 [17']
    [121] 16:45    A.Viruišis, I.Ivoškienė  
     A.Borisenko, V.Rakejevaitė   21:16  19:21  21:17 [28']  
         
         
       V.Vasilčenko, R.Bielinytė   7-a vieta
      [137] 17:45    V.Vasilčenko, R.Bielinytė
       A.Borisenko, V.Rakejevaitė   21:11  16:21  21:19 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Rudokas, G.Rudokienė    
   P.Rudokas, G.Rudokienė   ->    
    [122] 17:15    D.Ferensas, A.Michaliova  
   D.Kecorius, J.Misiuvienė     21:13  15:21  21:19 [28']  
  [106] 16:15    D.Ferensas, A.Michaliova    
   D.Ferensas, A.Michaliova   21:11  21:11 [18']     9-a vieta
      [138] 18:15    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė       21:17  21:17 [17']
  [107] 16:15    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
   Š.Andriulionis, A.Šimanskaitė   21:10  21:12 [14']    
    [123] 17:15    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė  
   V.Razbadauskas, S.Buikienė     18:21  21:17  21:16 [28']  
   V.Razbadauskas, S.Buikienė    
    ->    
         
       P.Rudokas, G.Rudokienė   11-a vieta
      [139] 18:15    V.Razbadauskas, S.Buikienė
       V.Razbadauskas, S.Buikienė   21:10  21:12 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Kecorius, J.Misiuvienė  
     D.Kecorius, J.Misiuvienė   ->   13-a vieta
      [140] 18:15    Š.Andriulionis, A.Šimanskaitė
     Š.Andriulionis, A.Šimanskaitė     21:8  21:14 [16']
     Š.Andriulionis, A.Šimanskaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 104 105 
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.