Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q, Data: 2020-06-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Karolis Šemeta 
 Dainius Čeplinskas 
16
21
13
21
 22'
21
11
21
11
 17'
21
15
13
21
21
16
 31'
18
21
21
9
23
21
 37'
188/167
21
3
2
2 Artūras Olšauskas 
 Marius Akucevičius 
21
16
21
13
 22'
21
6
21
16
 16'
21
13
21
18
 19'
21
7
21
11
 15'
168/100
68
4
1
3 Kristijonas Jucys 
 Laimis Fiodorovas 
11
21
11
21
 17'
6
21
16
21
 16'
19
21
9
21
 17'
13
21
8
21
 16'
93/168
-75
0
5
4 Pranciškus Gečas 
 Vidas Salietis 
15
21
21
13
16
21
 31'
13
21
18
21
 19'
21
19
21
9
 17'
17
21
22
24
 18'
164/170
-6
1
4
5 Luidži Pakula 
 Simas Malakauskas 
21
18
9
21
21
23
 37'
7
21
11
21
 15'
21
13
21
8
 16'
21
17
24
22
 18'
156/164
-8
2
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Salvijus Stravinskas 
 Evaldas Čižinauskas 
21
10
13
21
21
18
21
18
26
28
21
12
 37'
21
18
21
13
 19'
165/138
27
3
1
2 Petras Bartušis 
 Gediminas Fridricas 
10
21
21
13
18
21
14
21
15
21
 19'
15
21
21
11
21
18
 27'
135/147
-12
1
3
3 Martynas Povilaitis 
 Dalius Martinaitis 
18
21
28
26
12
21
 37'
21
14
21
15
 19'
21
14
22
20
 20'
143/131
12
2
2
4 Jurgis Pauliukas 
 Mindaugas Danys 
18
21
13
21
 19'
21
15
11
21
18
21
 27'
14
21
20
22
 20'
115/142
-27
0
4



2020-06-06  
   1-a vieta
 2    Salvijus Stravinskas,  Evaldas Čižinauskas  
[37] 13:30   A.Olšauskas, M.Akucevičius
 3    Artūras Olšauskas,  Marius Akucevičius   21:15  21:14 [21']
   



2020-06-06  
   3-a vieta
 1    Karolis Šemeta,  Dainius Čeplinskas  
[38] 13:30   M.Povilaitis, D.Martinaitis
 6    Martynas Povilaitis,  Dalius Martinaitis   16:21  21:13  21:16 [30']
   



2020-06-06  
   5-a vieta
 4    Petras Bartušis,  Gediminas Fridricas  
[39] 13:30   L.Pakula, S.Malakauskas
 9    Luidži Pakula,  Simas Malakauskas   9:21  23:21  21:16 [29']
   



2020-06-06  
   7-a vieta
 7    Pranciškus Gečas,  Vidas Salietis  
[40] 13:30   P.Gečas, V.Salietis
 8    Jurgis Pauliukas,  Mindaugas Danys   21:18  21:15 [17']
   



 
   9-a vieta
 5    Kristijonas Jucys,  Laimis Fiodorovas  
 K.Jucys, L.Fiodorovas
 10     ->
   



2020-06-06  
   11-a vieta
 11    
[42] 14:00 
 12     ->
   



2020-06-06  
   13-a vieta
 13    
[43] 14:00 
 14     ->
   



2020-06-06  
   15-a vieta
 15    
[44] 14:00 
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 104 105 
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.