Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP5], Data: 2020-02-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29  
 1   Karolis Šemeta 
 Dainius Čeplinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, D.Čeplinskas      
 16       ->      
  [11] 10:30    K.Šemeta, D.Čeplinskas    
 9   Dainius Mazėtis 
 Skirmantas Jurkevičius 
    21:9  21:12 [15']    
[1] 10:00    D.Mazėtis, S.Jurkevičius      
 8   Ramūnas Ražanauskas 
 Marius Armonas 
  21:18  21:15 [17']      
    [24] 11:00    P.Gečas, V.Salietis  
 5   Simas Malakauskas 
 Mindaugas Danys 
      21:16  17:21  21:16 [32']  
 S.Malakauskas, M.Danys      
 12       ->      
  [12] 10:30    P.Gečas, V.Salietis    
 13         16:21  21:17  21:16 [31']    
 P.Gečas, V.Salietis      
 4   Pranciškus Gečas 
 Vidas Salietis 
  ->       1-a vieta
      [36] 12:00    L.Vaškevičius, M.Stankevičius
 3   Ramūnas Kavaliauskas 
 Artūras Olšauskas 
        21:9  21:16 [17']
 R.Kavaliauskas, A.Olšauskas      
 14       ->      
  [13] 10:30    R.Kavaliauskas, A.Olšauskas    
 11         21:18  21:11 [17']    
 R.Kanapeckas, S.Kanapeckas      
 6   Romualdas Kanapeckas 
 Simas Kanapeckas 
  ->      
    [25] 11:30    L.Vaškevičius, M.Stankevičius  
 7   Jurgis Pauliukas 
 Andrius Stankevičius 
      21:19  21:15 [25']  
[2] 10:00    J.Pauliukas, A.Stankevičius      
 10   Rimas Sinius 
 Aurelijus Andreliūnas 
  18:21  21:17  21:15 [31']      
  [14] 10:30    L.Vaškevičius, M.Stankevičius    
 15         21:13  21:6 [17']    
 L.Vaškevičius, M.Stankevičius      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Marijus Stankevičius 
  ->    K.Šemeta, D.Čeplinskas   3-a vieta
      [37] 12:00    K.Šemeta, D.Čeplinskas
       R.Kavaliauskas, A.Olšauskas   21:18  21:13 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Mazėtis, S.Jurkevičius    
    [26] 11:30    S.Malakauskas, M.Danys  
     S.Malakauskas, M.Danys   21:18  21:14 [17']   5-a vieta
      [38] 12:00    S.Malakauskas, M.Danys
     R.Kanapeckas, S.Kanapeckas     21:17  21:18 [20']
    [27] 11:30    J.Pauliukas, A.Stankevičius  
     J.Pauliukas, A.Stankevičius   21:13  21:18 [21']  
         
         
       D.Mazėtis, S.Jurkevičius   7-a vieta
      [39] 12:00    R.Kanapeckas, S.Kanapeckas
       R.Kanapeckas, S.Kanapeckas   21:10  21:13 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Ražanauskas, M.Armonas    
   R.Ražanauskas, M.Armonas   ->    
     R.Ražanauskas, M.Armonas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [15] 10:30    R.Ražanauskas, M.Armonas
        21:19  13:21  21:14 [28']
   .    
    ->    
     R.Sinius, A.Andreliūnas  
   R.Sinius, A.Andreliūnas     ->  
   R.Sinius, A.Andreliūnas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.